Trwa ładowanie...

Agnieszka Dygant wystąpi z byłym mężem w jednym projekcie?

Agnieszka Dygant i Marcin Władyniak byli małżeństwem przez kilka lat. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i doszło do rozstania. Okazuje się, że byli małżonkowie mogą niebawem spotkać się na planie.

Share
Agnieszka Dygant pojawi się we wspólnym projekcie z byłym mężem?
Agnieszka Dygant pojawi się we wspólnym projekcie z byłym mężem?Źródło: AKPA, Fot: Niemiec
d25cqnb

Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda zyskała rozpoznawalność dzięki serialom "Niania", w którym wcieliła się we Franciszkę Maj, i "Na dobre i na złe", gdzie zagrała Marię "Mariolę" Jolantę Muślinek-Korzycką.

Gwiazda bardzo dba o swoją prywatność. W sieci na próżno szukać jakichkolwiek szczegółowych informacji na temat związków Agnieszki Dygant. Wiadomo na pewno, że serialowa niania była żoną Marcina Władyniaka. Niestety ich małżeństwo rozpadło się. Jak podaje "Świat i ludzie" rozstanie dla Agnieszki było bardzo bolesne.

d25cqnb

Związek podobno rozpadł się przez kłótnie i pretensje. Jak podaje magazyn, Agnieszka dostawała role w serialach i filmach, ale jej partnerowi nie szło tak dobrze.

Agnieszka Dygant rozpocznie współpracę z byłym mężem?

Wydawać się mogło, że po bolesnym rozstaniu para nigdy nie weźmie udziału we wspólnym projekcie. Jednak według tygodnika "jeden z producentów szykuje serial, w którym ona miałaby zagrać, a on miałby być operatorem". - To było piękne spotkanie po latach - podaje źródło.

Agnieszka i Marcin byli ze sobą od studiów. "Świat i ludzie" podaje, że "uchodzili za parę jak z obrazka".

d25cqnb

"Ona - pełna temperamentu, szalona, on - introwertyk zamknięty w swoim świecie" - czytamy. Sama aktorka wspomina, że jej przyszły mąż wyróżniał się tym, że "nie był zakochany w sobie". Pod koniec studiów zdecydowali się powiedzieć sakramentalne "tak". Razem wyjechali z Łodzi i zamieszkali w Warszawie.

Obecnie Agnieszka Dygant jest związana z reżyserem Patrickiem Yoką, z którym ma syna Xawerego. Marcin Władyniak także założył rodzinę - ma trójkę dzieci.

Zobacz także: Agnieszka Dygant oszczędza jak mało która gwiazda. To generuje konflikty z mężem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d25cqnb

Podziel się opinią

Share
d25cqnb
d25cqnb