Trwa ładowanie...

Agnieszka Sienkiewicz na Dzień Matki. Pokazała wyjątkowe zdjęcie

Aktorka znana z takich seriali jak "Przyjaciółki" czy "M jak Miłość" nie jest typem gwiazdy, która zasypuje media społecznościowe prywatnymi fotkami. 26 maja zrobiła wyjątek, publikując po raz pierwszy wyjątkowe zdjęcie z dnia ślubu.

Share
Agnieszka Sienkiewicz na Dzień Matki. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Źródło: ONS.pl
d3m5n4p

Agnieszka Sienkiewicz zamieściła na Instagramie wzruszający wpis z okazji Dnia Matki. Zilustrowała go fotką z przygotowań do ślubu, w których oczywiście pomagała jej ukochana mama. "Uwielbiam to zdjęcie. Jest dla mnie symboliczne w pewnym sensie" – napisała gwiazda seriali, która długo trzymała tę fotkę w prywatnym archiwum.

"Idziesz do przodu, podejmujesz własne decyzje, odnosisz własne sukcesy i popełniasz błędy. Ale kiedy się odwrócisz - Mama zawsze tam będzie, tuż za Tobą... W każdej chwili gotowa Ci pomóc" – napisała Sienkiewicz.

d3m5n4p

Serialowa Dorota z "Przyjaciółek" zrobiła wyjątek, zamieszczając zdjęcie w sukni ślubnej. Przypomnijmy, że na ślubnym kobiercu stanęła w 2017 r., ale dopiero po roku pokazała się publicznie ze swoim mężem, z którym miała już wtedy 1,5-roczną córeczkę. Ich druga córka przyszła na świat w 2019 r.

Wybrankiem serca Sienkiewicz jest Mikołaj Gauer, właściciel sieci aptek. Pierwszy raz pojawili się jako para w 2018 r. na premierze filmu "Kobieta sukcesu".

Obejrzyj: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

d3m5n4p

Podziel się opinią

Share
d3m5n4p
d3m5n4p