Trwa ładowanie...
d7rpy3l

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. "Stresuję się"

Siedem miesięcy po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszka Woźniak-Starak powraca do mediów. Już 11 marca gwiazda rozpoczyna nową pracę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak (ONS.pl)
d7rpy3l

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci swojego męża wraca do obowiązków zawodowych. Dziennikarka poprowadzi swoją audycję w radiu. To dla niej powrót do korzeni. Gwiazda wielokrotnie mówiła w wywiadach, że swoją karierę dziennikarską zaczynała właśnie w radiu.

Na Instagramie opublikowała post, w którym poinformowała fanów, o czym będzie jej audycja i kto będzie gościem. Nazwa programu to "Life Balance".

- Trochę się stresuję, bo co tydzień będziemy podejmować ważne, życiowe tematy, co zawsze wiąże się z pewną odpowiedzialnością. Mam nadzieję, że ci z Was, którzy tak samo jak ja szukają odpowiedzi na różne pytania, znajdą w tych rozmowach coś wartościowego - napisała.

d7rpy3l

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek wspiera Woźniak-Starak: "Pokazuje niezwykły hart ducha"

Woźniak-Starak nie kryje radości z powodu powrotu do pracy.

- Cieszę się, że wracam do radia. I że w pierwszej audycji porozmawiam właśnie z nią. Nie chcę zdradzać za dużo, więc powiem tylko tyle, że ma na imię Magda i jej historię powinni poznać wszyscy. Do usłyszenia!

d7rpy3l

Przeczytaj: Agnieszka Woźniak-Starak na premierze "Sali samobójców. Hejter". Opowiedziała o stalkerze

Z nieoficjalnych informacji wynika, że pierwszym gościem Agnieszki Woźniak-Starak ma być Magdalena Boczarska. Panie bardzo się przyjaźnią, a Piotr Woźniak-Starak powierzył aktorce główną rolę w swoim filmie "Sztuka kochania". Dzięki tej decyzji widzowie mogli poznać inne oblicze Magdy.

Pierwsza audycja Agnieszki już w środę o 16:00.

d7rpy3l

Podziel się opinią

Share

d7rpy3l

d7rpy3l