Trwa ładowanie...
dlbkapt

Aktor filmów dla dorosłych aresztowany za morderstwo. "Odprawiał rytuał"

Nacho Vidal nie poczuwa się do winy za śmierć zaprzyjaźnionego fotografa, który zmarł po szamańskim rytuale odprawianym w domu gwiazdora. Mężczyzna zmarł po wdychaniu trującego jadu ropuchy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nacho Vidal może odpowiedzieć za śmierć znanego fotografa
Nacho Vidal może odpowiedzieć za śmierć znanego fotografa (Getty Images)
dlbkapt

Jak podaje hiszpański "El Pais", 46-letni Nacho Vidal i dwóch innych mężczyzn powiązanych z tragedią, zostało aresztowanych przez policję w Walencji. Sprawa dotyczy wydarzenia sprzed 11 miesięcy, kiedy zmarł fotograf mody Jose Luis Abad. Artysta współpracujący z takimi magazynami jak "Vogue" czy "Urban" zmarł na atak serca. Teraz okazuje się, że doszło do niego w trakcie szamańskiego rytuału, który miał nadzorować gwiazdor filmów XXX.

Obejrzyj: najgłupsze wypowiedzi gwiazd o koronawirusie

Policja odkryła, że oprócz kręcenia filmów dla dorosłych, sprzedaży gadżetów erotycznych itp. Nacho Vidal zajmuje się też organizowaniem "leczniczych" rytuałów z wykorzystaniem trującego jadu ropuchy koloradzkiej. Jad ten zawiera substancję psychoaktywną – bufoteninę, znaną od wieków przez mieszkańców Meksyku i okolic.

dlbkapt

Zobacz także: Substancja, za której używanie w Polsce można iść do więzienia. Opisał, co dzieje się podczas ceremonii

Wdychanie trującego jadu ropuchy porównuje się do zażywania grzybów halucynogennych. Vidal miał zachwalać przyjacielowi leczniczy wpływ rytuału z wykorzystaniem naturalnego psychodeliku. Niestety dla fotografa zakończyło się to tragicznie. Vidal, jako jedna z trzech osób podejrzewana o spowodowanie śmierci, wyraził żal z powodu tragedii. Nie przyznał się jednak do winy, twierdząc, że Abad wdychał trujący jad świadomie i z własnej woli.

dlbkapt

Podziel się opinią

Share

dlbkapt

dlbkapt