Trwa ładowanie...

Aktor Tom Hanks: ja i żona mamy koronawirusa

Popularny aktor Tom Hanks ogłosił, że u niego i jego żony Rity Wilson, wykryto koronawirusa. Para przebywa w Australii, gdzie Hanks miał w najbliższy poniedziałek zacząć kręcić nowy film.

Aktor Tom Hanks: ja i żona mamy koronawirusaŹródło: ONS.pl
d225v4u
d225v4u

Hanks ogłosił to w nocy ze środy na czwartek polskiego czasu na swoim profilu na Instagramie. Aktor przebywa z żoną w Australii. Miała tam ruszyć produkcja filmu o Elvisie Presleyu.

Hanks miał grać menadżera Presleya – Toma Parkera – w filmie w reżyserii Baza Luhrmanna.

Hanks napisał, że on i jego żona czuli się nieco zmęczeni, jakby byli przeziębieni oraz odczuwali bóle ciała. Rita miała także dreszcze, które odchodziły i przychodziły oraz lekką gorączkę.

"Aby być w porządku, a takiego zachowania wymaga teraz świat, zrobiliśmy sobie test na koronawirusa – pisze Hanks. – Wyszedł pozytywnie".

"Co dalej?" – pyta Hanks. – "Musimy trzymać się procedur lekarskich. My, państwo Hanks, będziemy poddawani testom, obserwacji i odizolowani tak długo, ile wymaga tego bezpieczeństwo i zdrowie publiczne. Co możemy zrobić, jeśli nie brać życia dzień po dniu, co nie?" - pyta gwiazda.

d225v4u

"Będziemy wam dawać znać! Uważajcie na siebie!" - kończy.

Podpis: "Hanksowie".

Post Hanksów cytują najważniejsze media na świecie, przypominając, że w Australii potwierdzono dotąd ponad 120 przypadków zarażenia wirusem.

Wytwórnia filmowa Warner Bros także wydała oświadczenie. Czytamy w nim:

"Ściśle współpracujemy z australijskimi służbami medycznymi, aby zidentyfikować każdego, kto mógł być w bliskim otoczeniu aktora. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem".

d225v4u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d225v4u