Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
14-12-2016 14:36

Alan Thicke – gwiazdy wspominają zmarłego aktora

W środę media obiegła informacja o nagłej śmierci Alana Thicke’a. Aktor zmarł nagle na zawał serca w wieku 69 lat. Nieoczekiwane odejście gwiazdy serialu „Dzieciaki, kłopoty i my” poruszyło środowisko amerykańskich gwiazd. Koledzy po fachu wyrażają za pośrednictwem mediów społecznościowych ogromny żal z powodu śmierci Thicke’a.

Alan Thicke – gwiazdy wspominają zmarłego aktoraŹródło: Getty Images
d2rm5pl

Alan Thicke zmarł we wtorek 13 grudnia podczas gry w hokeja ze swoim 19-letnim synem. Przyczyną śmierci okazał się rozległy zawał serca. Aktor znany był przede wszystkim za sprawą roli sympatycznego psychiatry Jasona Seavera w serialu komediowym „Dzieciaki, kłopoty i my”. Kreacja ta przyniosła mu nawet nominację do Złotego Globu. W ostatnich latach Alan Thicke zniknął nieco ze świata show-biznesu. Aktor pojawiał się co jakiś czas w epizodycznych rolach mniej lub bardziej popularnych produkcji filmowych.

Nagła śmierć Alana Thicke’a poruszyła amerykańskie gwiazdy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiły one wspomnieć zmarłego aktora.

Był czarujący, dowcipny, utalentowany i legendarny. Miałam wiele szczęścia, że spotkałam go w swoim życiu. To bardzo smutny dzień – napisała w specjalnym oświadczeniu agentka aktora Tracy Mapes.

d2rm5pl

Miałam przyjemność spotkać Alana i jego niesamowitą żonę kilka lat temu. Moje myśli i modlitwy są z jego rodziną – skomentowała na Twietterze smierć Thicke'a piosenkarka Demi Lovato.

Spoczywaj w pokoju Alan. Dałeś tyle światła, miłości i humoru temu światudodał z kolei Ed Helms.

To tragiczna wiadomość usłyszeć o odejściu Alana Thicke’a. Niech Bóg błogosławi jego rodzinę w tym trudnym czasie – napisał Carson Daly.

To bardzo przykre. Alan Thicke był bardzo miłym gościem. Moje myśli i modlitwy są z jego rodziną. Spoczywaj w pokoju – napisała na wieść o śmierci aktora zareagowała Olivia Munn.

_W Los Angeles byłem jego stażystą. Był bardzo miłym szefem _– zdradził Ben Stiller.

Była żona aktora - Gloria Loring - podziękowała na Facebooku za wyrazy wsparcia:

d2rm5pl

_Drodzy przyjaciele, dziękuję za życzliwość. To dla nas wszystkich ogromny szok. Wszyscy widzieliśmy się niedawno w święto dziękczynienia. Był utalentowany, zabawny i głęboko oddany swojej rodzinie. Spoczywaj w pokoju, mój drogi. _

d2rm5pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rm5pl