Trwa ładowanie...
d3c4160
Dzieci gwiazd

Ale wyrósł! Syn Moniki Zamachowskiej to prawdziwy przystojniak!

Przed małżeństwem ze Zbigniewem Zamachowskim Monika Zamachowska dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Z drugim mężem, Jamiem Malcolmem, doczekała się dwójki dzieci, Tomasza Davida i Zosi. Gwiazda rzadko pokazuje się z nimi na oficjalnych przyjęciach, nic więc dziwnego, że gdy ostatnio pojawiła się w towarzystwie syna, wielu zaniemówiło. Tomek, który za dwa miesiące skończy 16 lat, niesamowicie wydoroślał. Nic dziwnego, że Zamachowska dumnie pozowała przy jego boku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ale wyrósł! Syn Moniki Zamachowskiej to prawdziwy przystojniak!
(ONS.pl)
d3c4160

Gwiazdy, fotoreporterzy i pozostali zaproszeni na otwarcie klubu nocnego Blu, z pewnością zastanawiali się, kim jest przystojny młodzieniec, który pojawił się u boku Moniki Zamachowskiej. W pierwszej chwili trudno było rozpoznać w nim 15-letniego syna prezenterki, Tomasza Davida. W końcu gwiazda rzadko zabiera swoje pociechy na warszawskie salony. Najwyraźniej postanowiła jednak zrobić wyjątek. Tomek nie wyglądał jednak na onieśmielonego błyskami fleszy i chętnie pozował do zdjęć.

Być może już wkrótce pójdzie w ślady dziennikarki i rozpocznie karierę w mediach. Czy wspólne, wieczorne wyjście ze znaną mamą było dla niego formą nagrody? Wiele na to wskazuje. Na swoim instagramowym profilu Monika opublikowała zdjęcie z chłopcem, które opisała m.in. hashtagiem #nagroda.

Zobaczcie, jak wygląda prawie 16-letni syn Zamachowskiej! Widzicie podobieństwo?

d3c4160
d3c4160

Podziel się opinią

Share

d3c4160

d3c4160