Trwa ładowanie...
dvd7iaq

Ali Wentworth ma koronawirusa. "Nigdy nie byłam bardziej chora"

Amerykańska komiczka i aktorka oświadczyła, że zakaziła się koronawirusem. Ali Wentworth przebywa obecnie w domu i relacjonuje, jak się czuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ali Wentworth: "Czuję się, jakbym miała bardzo, bardzo koszmarną grypę"
Ali Wentworth: "Czuję się, jakbym miała bardzo, bardzo koszmarną grypę" (Getty Images)
dvd7iaq

Aktorka Ali Wentworth w zeszłą środę podała, że jest nosicielką wirusa SARS CoV-2. Od tamtej pory izoluje się w pokoju nowojorskiego apartamentu, który dzieli z mężem, prezenterem George'em Stephanopoulosolem, i dwiema córkami. "Nigdy nie byłam bardziej chora" - napisała na Instagramie. O symptomach choroby i objawach opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami programu "Good Morning America".

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

Aktorka podziękowała za życzenia powrotu do zdrowia i zażartowała, że musi mieć naprawdę dużą gorączkę, skoro w ogólnokrajowej telewizji pojawia się bez makijażu.

dvd7iaq

U Wentworth zaczęło się od ucisku w klatce piersiowej podczas spaceru z psem. Komiczka poczuła się bardzo osłabiona.

- Nigdy nie byłam w formie, ale bez przesady - wspomina.

Zapisz się do naszego specjalnego newslettera o koronawirusie.

Wentworth wróciła do domu i poczuła się jeszcze gorzej. Dostała wysokiej gorączki, miała problemy z oddychaniem i szybko stało się jasne, że to nie wiosenne przeziębienie. Potwierdził to test na koronawirusa.

dvd7iaq

- Czuję się, jakbym miała bardzo, bardzo koszmarną grypę. Ciągle źle się czuję, ale mogę wam zdradzić co mi pomaga. Paracetamol, rosół, ciepłe kąpiele, kiedy mam dreszcze. No i mam dwa psy, które ze mną śpią.

Alexandra Wentworth ma 55 lat. Jest autorką, aktorką i producentką. Wystąpiła w bez mała 30 filmach i serialach TV, takich jak "To skomplikowane", "Will i Grace" czy "Nightcap"

dvd7iaq

Podziel się opinią

Share

dvd7iaq

dvd7iaq