Trwa ładowanie...

Alicja Bachleda-Curuś dzieli się wspomnieniem z dzieciństwa

Z okazji Dnia Dziecka Bachleda-Curuś podzieliła się na Instagramie zdjęciem z dzieciństwa. Jednak jej wpis dotyczył czegoś o wiele poważniejszego.

Alicja Bachleda-Curuś dzieli się wspomnieniem z dzieciństwa
d2aqfhm
d2aqfhm

Jak co roku z okazji Dnia Dziecka celebryci i gwiazdy dzielą się zabawnymi wspomnieniami z wczesnych lat dzieciństwa. W ten dzień social media zalewają fotografie uśmiechniętych maluchów. Alicja Bachleda-Curuś postanowiła podzielić się zdjęciem, na którym wraz ze swoim bratem Tadeuszem i mamą pozują z owczarkiem na zakopiańskich Krupówkach.

Na fotografii możemy zobaczyć, jak piękną kobietą od zawsze była pani Lidia. Swoją zażyłą relację z bratem aktorka podkreśliła kilka lat temu nazywając jego imieniem swojego synka.

Przy zdjęciu Bachleda-Curuś pisze:

d2aqfhm

"Z okazji Dnia Dziecka dzielę się wspomnieniem, które bardzo sobie cenię. Jednak jednocześnie jestem świadoma tego, jak szczęśliwa i uprzywilejowana jestem, że mam możliwość wspominania dzieciństwa jako czasu pokoju i miłości. Miejmy nadzieję, że odnajdą się słowa, które pozwolą rozpocząć dialog, który przyniesie konieczną zmianę"

Tymi słowami aktorka nawiązała do wydarzeń, które mają miejsce w Stanach Zjednoczonych od kilku dni. Po zabiciu czarnoskórego George'a Floyda przez policjanta, w jego rodzinnym Minneapolis wybuchły zamieszki. Wkrótce do protestów dołączyły inne amerykańskie miasta. Często pokojowe demonstracje zmieniały się w zamieszki, starcia z policją i plądrowanie miast. Sytuacja w kraju jest bardzo napięta, w wielu miejscach po raz pierwszy w historii wprowadzono godzinę policyjną.

d2aqfhm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2aqfhm