Trwa ładowanie...
d179y2w

Alżbeta Lenska wychodzi ze szpitala. Przeszła poważną operację mózgu

Alżbeta Lenska trafiła do szpitala po tym, jak pękł jej tętniak. Lekarze nie wiedzieli, czy aktorka przeżyje. Dziś, kilka dni po dramatycznym wydarzeniu przekazała wspaniałą wiadomość i pokazuje szwy po operacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znają się 12 lat i tworzą cudowną rodzinę.
Znają się 12 lat i tworzą cudowną rodzinę. (Instagram.com)
d179y2w

Kilka dni po dramatycznym poście na Instagramie, w którym Rafał Cieszyński prosił o modlitwy dla żony, w Dzień Matki aktorka pierwszy raz dokładniej opowiedziała o tym, co się wydarzyło. "Zagrałam jeden akt, trochę byłam spięta, ale się podobało, kurtyna upadła, widownia poszła na przerwę, my w kulisach śmialiśmy się z tego co wyszło. Potem poszłam po schodach do garderoby i stało się coś, czego się nie spodziewałam... Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje" – pisała w poruszającym poście.

Mimo tego, że pojawiły się chwile zwątpienia, aktorka nie traciła nadzei. - "Byłam pewna, że Bóg zrobi co trzeba! Okazało się, że po tych strasznych dniach powoli zaczęło się dobrze robić... Miałam słaby kontakt, ale pamiętam na OIOM-ie, kiedy czułam się, że chwilę mówię, widząc Rafała mówiłam "Masz być z siebie szczęśliwy". Nieważne czy będę żyć, ale tobie już wystarczy, masz robić to co robią szczęśliwi ludzie, weseli ludzie i się uśmiechać! I wiecie co? Przez chwilę myślałam, że to koniec, po chwili się jednak polepszyło, a teraz jest pełen optymizm" - opisała na Instagramie.

   Instagram.com

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Lenska na swojej instagramowej relacji poinformowała fanów, że wychodzi ze szpitala i czuje się lepiej. - Dzień dobry wszystkim. Dzisiaj wychodzę. Dzisiaj jest ten dzień, w którym szpital mnie wypuszcza. Niedługo będę zdrowa – powiedziała z uśmiechem na twarzy.

Aktorska para otrzymała mnóstwo wsparcia. Rodzina, przyjaciele i fani modlili się za zdrowie Alżbety. "Dziękuję Wam, rodzinie i genialnej szpitalnej ekipie! Wszystko będzie dobrze" - pisała w jednym z wpisów.

d179y2w

Podziel się opinią

Share

d179y2w

d179y2w