Trwa ładowanie...
d4r4xzs

Amanda Seyfried urodziła. Młodzi rodzice proszą o pomoc

Amanda Seyfried i Thomas Sadoski są od lat zaangażowani w pomoc małoletnim ofiarom wojen na całym świecie. Wiadomość o narodzinach ich drugiego dziecka podała organizacja charytatywna, której oboje są członkami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amanda Seyfried i Thomas Sadoski mają już dwójkę dzieci
Amanda Seyfried i Thomas Sadoski mają już dwójkę dzieci (Getty Images)
d4r4xzs

Amanda Seyfried i Thomas Sadoski mają już 3-letnią córkę, a teraz nastąpił u nich powrót do pieluch. Aktorska para nie zrobiła z narodzin synka celebryckiego wydarzenia. Zamiast masy zdjęć i relacji w mediach społecznościowych zamieścili tylko jedną fotkę i ważny komunikat.

- Od czasu narodzin naszej córki przed trzema laty, siłą napędową naszego życia jest zaangażowanie na rzecz niewinnych dzieci brutalnie dotkniętych konfliktem i wojną. Po narodzinach naszego syna, praca dla INARA i War Child stała się naszym celem – napisali małżonkowie w oświadczeniu pod jedynym zdjęciem synka.

Magda z "Rolnika" krytykowana przez widzów

INARA i War Child to pozarządowe organizacje non-profit niosące pomoc dzieciom wojny. Seyfried i Sadoski od kilku lat zasiadają w zarządzie INARA.

d4r4xzs

Sadoski dopisał na swoim profilu na Instagramie, by każdy chętny i zdolny do pomocy wpłacił 4 dol. (albo 44) na rzecz wspomnianych organizacji. Taka symboliczna kwota jest nawiązaniem do jego czteroosobowej rodziny, która będzie cały czas pomagać dzieciom poszkodowanym przez wojnę.

Seyfried i Sadoski poznali się na planie sztuki "The Way We Get By" w 2015 r. Ponownie spotkali się rok później, kiedy kręcili "The Last Word" i od tamtej pory są razem. We wrześniu 2016 r. doszło do zaręczyn, a kilka miesięcy później Sadoski ujawnił, że poślubił ukochaną podczas utrzymanej w sekrecie ceremonii.

Ich pierwsze dziecko, córka Nina, przyszło na świat 24 marca 2017 r. Imię synka nie zostało jeszcze ujawnione.

d4r4xzs

Amanda Seyfried znana jest z filmów "Mamma Mia", "Wciąż ją kocham" czy "Ted 2". Starszy o 10 lat Thomas Sadoski największą sławę zdobył dzięki występom w serialach "Newsroom" i "Scenki z życia".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4r4xzs

Podziel się opinią

Share
d4r4xzs
d4r4xzs