Trwa ładowanie...

Amy Schumer wprost o seksie z mężem i kolejnej ciąży

Amy Schumer po raz kolejny nie gryzła się w język i otwarcie mówiła o swoim życiu intymnym. Standuperka poruszyła kwestię planowania ciąży i pożycia w swoim małżeństwie.

Amy Schumer wprost o seksie z mężem i kolejnej ciąży
d1x2f8s
d1x2f8s

Amy Schumer 5 maja minionego roku pierwszy raz została mamą. Standuperka od lutego 2018 r. jest żoną znanego amerykańskiego kucharza Chrisa Fishera. Odkąd tylko bryluje w mediach, zwierza się fanom ze swojego życia osobistego. Zresztą, wystarczy obejrzeć jej stundupy, pełne intymnych wyznań, żeby wiedzieć, że dla niej nie istnieją tematy tabu.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, związku z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Gwiazda w obliczu pandemii koronwirusa zabrała głos ws. potencjalnej kolejnej ciąży i metody in vitro. Jej słowa, jak zwykle zresztą, wywołały niemałe poruszenie.

Ostatnia ciąża aktorki komediowej nie przebiegała zbyt łagodnie. Przez dolegliwość zwaną "niepowściągliwymi wymiotami ciężarnych", jak to wówczas określiła, trafiła nawet do szpitala.

d1x2f8s

Schumer wyznała, że chciała z mężem starać się o drugie dziecko, ale przeszkodziła im w tym pandemia koronawirusa.

- Próbowaliśmy robić coś w tym kierunku i wtedy pojawił się koronawirus - wyznała w rozmowie z "Sirius XM".

Amy również szczerze opowiedziała o swoim życiu seksualnym z mężem Chrisem. Co ciekawe, gwiazda wyznała, że rutynowo uprawiają seks raz w tygodniu, nawet jeśli chcieliby to robić częściej.

- Chris i ja zorientowaliśmy się, że uprawiamy seks raz w tygodniu. Szczerze mówiąc, czujemy się z tym bardzo dobrze. Ale właściwie doszliśmy do wniosku, że: "To wspaniale. Powinniśmy robić to częściej"... i nadal robimy to tylko raz w tygodniu - wyznała standuperka.

d1x2f8s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x2f8s