Trwa ładowanie...
d44dpz5

Amy Winehouse - powstanie film fabularny na temat artystki

Amy Winehouse doczeka się filmu fabularnego na swój temat. Rodzina artystki zdradziła, że pracę nad produkcją są w trakcie realizacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Amy Winehouse doczeka się filmu fabularnego na swój temat.
Amy Winehouse doczeka się filmu fabularnego na swój temat. (PAP)
d44dpz5

Zdjęcia do filmu biograficznego poświęconego Amy Winehouse mają rozpocząć się 2019. Zyski z produkcji mają wpłynąć na Amy Winehouse Foundation, fundacji charytatywnej pomagającej młodym ludziom w walce z alkoholem i narkotykami.

„Czujemy, że teraz możemy już celebrować niezwykłe życie i talent Amy. Prawdziwa historia choroby Amy może pomóc wielu ludziom, którzy borykają się z podobnymi problemami” – mówi Mitch Winehouse, ojciec artystki.

Nad realizacją filmu współpracować będą Debra Hayward oraz Alison Owen. Z kolei za scenariusz odpowiada Geoff Deane, twórca „Kinky Boots”.

d44dpz5

Ojciec Amy Winehouse ucina wszelkie spekulajce odnośnie domniemanej aktorki mającej odegrać Amy Winehouse - Lady Gagi.

„Ona nie mówi naszą odmianą angielskiego. Nie zmartwiłbym się, gdyby w Amy wcieliła się nieznana, młoda aktorka z Londynu mówiąca cockneyem (gwara miejska języka angielskiego używana przez mieszkańców wschodniego Londynu - przyp. red.), która wygląda trochę jak Amy” – twierdzi ojciec wokalistki

Temat Amy Winehouse został dobrze zobrazowany w dokumencie „Amy” z 2015 roku. Następny materiał dokumentalny o wokalistce pt. „Back To Black” ma ukazać się w listopadzie bieżącego roku.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d44dpz5

Podziel się opinią

Share
d44dpz5
d44dpz5