Trwa ładowanie...
d7txdi9
News

Andrzej Duda mianował na wysokie stanowisko ojca byłego chłopaka swojej córki

"Fakt" donosi o "podejrzanej", jak sugerują dziennikarze gazety, nominacji Andrzeja Dudy. Prezydent "załatwił" rzekomo pracę Andrzejowi Sabatowskiemu, ojcu byłego chłopaka swojej córki Kingi. - Ze związku prezydenckiej córki z Karolem Sabatowskim nic nie wyszło, ale jego tacie związek z prezydentem dał wiele - czytamy w tabloidzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda mianował na wysokie stanowisko ojca byłego chłopaka swojej córki
(ONS.pl)
d7txdi9

Andrzej Duda nieoczekiwanie mianował Sabatowskiego członkiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Ta decyzja zaskoczyła nawet najbliższych współpracowników prezydenta. Kim jest niedoszły teść Kingi Dudy?

W czasach rządów PO był dyrektorem wrocławskiego oddziału TVP. Na stałe mieszka w Krakowie, gdzie swoją karierę rozwija jego żona Magdalena Drohomirecka, ceniona dziennikarka TVP Kraków. Po aferze z tekstem o trotylu na wraku tupolewa w "Rzeczpospolitej" został zatrudniony jako specjalny pełnomocnik ds. etyki dziennikarskiej.

Praca w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji to prawdziwy raj. Pewność pracy przez 6 lat, obowiązków niewiele, prawie 13 tys. zł pensji i służbowe auto do dyspozycji. Żyć nie umierać! KRRiT w nowym składzie jeszcze się nie zebrała - podsumował tabloid.

d7txdi9

Oprócz Sabatowskiego zasiądą w niej prof. Janusz Kawecki (publicysta Radia Maryja), Witold Kołodziejski (radny PiS), Elżbieta Więcławska–Sauk (była senator PiS) oraz Teresa Bochwic (Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich).

East News
East News
d7txdi9

Podziel się opinią

Share

d7txdi9

d7txdi9