Trwa ładowanie...

Mama Piaska w szpitalu. "Bardzo prosimy o dobre myśli"

Andrzej Piaseczny i jego mama Alicja tworzą niezwykły duet. Udowodnili to choćby w programie "Starsza pani musi fiknąć". 82-latka rozkochała wówczas w sobie widzów, których dziś, za pośrednictwem syna, poprosiła o wsparcie.

Share
Andrzej Piaseczny jest mocno związany z ukochaną mamą Alicją
Andrzej Piaseczny jest mocno związany z ukochaną mamą AlicjąŹródło: AKPA
d40ecjk

Andrzej Piaseczny jest oczkiem w głowie swojej mamy. Widzowie mogli poznać panią Alicję w jednym z odcinków programu TVN "Starsza pani musi fiknąć". Show polegało na wyjeździe znanych osób i ich rodziców w egzotyczne miejsce, by właśnie tam zmierzyć się z ekstremalnymi przygodami. W drugim odcinku wokalista zabrał ukochaną mamę do Namibii w Afryce. Dla 82-latki, która na co dzień mieszka w Pionkach, małej miejscowości w województwie mazowieckim, było to ogromne przeżycie.

Gdy przybyli do wioski i poznali lokalną ludność, pani Alicja wykazała się otwartością umysłu i cieszyła się, że ma okazję poznać kontynent, na który sama nigdy by się nie wybrała. Nie sposób było pozostać obojętnym na jej żarty i rozbrajającą szczerość. Nic więc dziwnego, że kobieta zyskała ogromną sympatię widzów. Po emisji programu żartowano nawet, że 82-latka może pochwalić się większym gronem fanów niż jej syn.

Andrzej Piaseczny kłóci się z mamą. Nie chce włożyć czapki: "Zaraz wybuchnę"

Piaseczny, który jest bardzo związany z mamą, często pokazuje rodzinne zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Tak jak ostatnio. Z okazji urodzin pani Alicji opublikował wspólną fotkę i napisał:

d40ecjk

"Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! Ależ ten czas... Gdybyśmy mogli sobie czegoś życzyć, to bardzo prosimy o dobre myśli, których nam teraz dla zdrowia bardzo potrzeba".

Wszystko wskazuje na to, że mama Piasecznego przebywa obecnie w szpitalu. Życzymy jej zatem dużo zdrowia i czekamy na kolejne wspólne zdjęcia!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d40ecjk

Podziel się opinią

Share
d40ecjk
d40ecjk