Trwa ładowanie...

Aneta Kręglicka tłumaczy się z wyzywających zdjęć: "Miały wisieć w muzeum"

O pięknej modelce dawno nie było tak głośno. Wszystko przez kontrowersyjną sesję wykonaną dla Macieja Zienia. Za obiektywem stanął Mikołaj Komar, który ma na swoim koncie kilka skandali.

d1152kt
d1152kt

Aneta Kręglicka tłumaczy się z wyzywających zdjęć! Wszystko zaczęło się od imprezy urodzinowej Mikołaja Komara, naczelnego magazynu "K Mag", na której były nagie kelnerki. Później w mediach pojawiły się archiwalne fotki, na których Aneta Kręglicka czołga się po podłodze, rozchyla nogi przed doniczką z kwiatkami i pozuje w okropnej ubikacji. Nie zabrakło też zdjęcia z szampanem przy otwartej lodówce. Tymi zdjęciami pochwalił się sam autor zdjęć, Mikołaj Komar. Sesja została wykonana w 2008 roku, a redaktor ewidentnie wzorował się na jednym z najbardziej kontrowersyjnych, amerykańskich fotografów - Terrym Richardsonie.
- Jestem wciąż tą samą osobę z tym samym stylem. W związku z zamieszaniem wokół Mikołaja Komara ja się też pojawiłam, ni z gruszki ni z pietruszki, jako gwiazda sensacyjnej historii - powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy.
A jak Aneta Kręglicka wspomina wyzwające zdjęcia i odważną sesję? Posłuchajcie!

d1152kt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1152kt