Trwa ładowanie...
d3pbffv

Aneta Kręglicka zachęca do przestrzegania kwarantanny. Pokazała, jak mieszka

Aneta Kręglicka opublikowała na Instagramie zdjęcia ze swojej kwarantanny. Ma piękne mieszkanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aneta Kręglicka pokazała wnętrze mieszkania
Aneta Kręglicka pokazała wnętrze mieszkania (Forum)
d3pbffv

Aneta Kręglicka była modelką i fotomodelką, przez kilka lat pracowała w USA. W 1989 r. jako jedyna Polka w historii zdobyła tytuł Miss World. Obecnie jest bizneswoman, którą ze względu na oszałamiająca urodę i osobowość, wciąż interesują się reklamodawcy. Ale nie tylko. Gwiazda prowadzi konto na Instagramie, które cieszy się sporą popularnością.

Zobacz: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Teraz postanowiła wykorzystać swoje zasięgi, by namówić swoich fanów na przestrzeganie kwarantanny: - Spacer z synem, zabawa z psem, leżakowanie z książką, kawa ze śmietanką. Taka kwarantanna to na pewno nie dramat. Ale moi drodzy, nie jest wesoło. Mam nadzieję, że wielu z nas zdaje sobie z tego sprawę, choć niestety nie wszyscy. Nie sądzę, że się wymkniemy, ale może wspólnym nawoływaniem do rozsądku, izolacją, higieną, powszechną dyscypliną unikniemy sytuacji, którą w tej chwili przeżywają Włosi czy Hiszpanie. Bo to wszystko jeszcze przed nami, bo to dopiero początek. Zdajmy egzamin z obywatelskiej odpowiedzialności i potraktujmy to cholernie poważnie – napisała.

Przy okazji pokazała zdjęcie swojego salonu, który wygląda bardzo luksusowo.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d3pbffv

Podziel się opinią

Share

d3pbffv

d3pbffv