ycipk-mutymn
News

Aneta Zając: rozstanie jej służy?!

Podziel się
Aneta Zając: rozstanie jej służy?!
ycipk-mutymn

Patrząc na Anetę Zając, która pojawiła się ostatnio na zlocie fanów serialu Pierwsza miłość, można pomyśleć, że rozstanie z Mikołajem Krawczykiem bardzo jej służy. I choć uśmiechanie się do fotoreporterów nie przychodziło jej z łatwością, to trzeba przyznać, że aktorka prezentowała się znakomicie.

Spotkanie z fanami zorganizowano z okazji zbliżającej się rocznicy serialu. 1 maja Polsat wyemituje 1500. odcinek Pierwszej miłości. Co ciekawe, spośród odtwórców najważniejszych ról, na zlocie zabrakło Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka, który kilka miesięcy temu zostawił Anetę Zając, z którą ma dwójkę dzieci.

Czyżby relacje między nową parą polskiego show-biznesu a zdradzoną kobietą nie układały się tak, jak przedstawia to Agnieszka Włodarczyk?

ycipk-mutymn

Przychodzimy, "cześć", "cześć" i gramy. To nie jest tak, że zajmujemy się praniem brudów czy darciem pierza. Po prostu jest normalnie – tak aktorka opisuje atmosferę panującą na planie Pierwszej miłości.

Skoro jednak Agnieszka i Mikołaj zrezygnowali z pojawienia się na spotkaniu z fanami serialu, ich relacje z Anetą nie układają się chyba tak, jak to opisują.

(JMa)

Gwiazdy serialu 22 lata później!

ycipk-mutymn
Polub WP Gwiazdy

ycipk-mutymn

ycipk-mutymn
ycipk-mutymn