Trwa ładowanie...
Oskar Netkowski
22-06-2018 11:11

Ania Wendzikowska potwierdziła ciążę. "Będzie nas więcej"

Od jakiegoś czasu mówiło się o ciąży Ani Wendziowskiej. Choć brzuch był coraz bardziej widoczny, dziennikarka nie komentowała sprawy. Do teraz.

Ania Wendzikowska potwierdziła ciążę. "Będzie nas więcej"Źródło: East News
drp5iuz
drp5iuz

Ania Wendzikowska ma już córeczkę - Kornelię. Teraz dziewczynka doczeka się rodzeństwa. Nikt już nie musi snuć domysłów, bo dziennikarka potwierdziła ciążę.

- Nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać. Będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! - napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Jednak Wendzikowska wydaje się być nieco zaniepokojona. W obawie o stabilny przebieg ciąży, nikogo wcześniej nie informowała o swoim szczęściu.

drp5iuz

- Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić.. Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. Wiele osób nie mówi nawet najbliższym zanim nie ma absolutnej pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem.. Więc dziękuję za zrozumienie - tłumaczy w oświadczeniu.

Trzeba przyznać, że Ania wygląda kwitnąco! Gratulujemy i życzymy dużo spokoju!

drp5iuz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drp5iuz