Trwa ładowanie...
21-01-2017 09:44

Anja Rubik oficjalnie rozwiedziona!

Kiedy dwa lata temu zaczęły pojawiać się doniesienia o kryzysie w małżeństwie Anji Rubik i Sashy Knezevica, niewielu chciało w to wierzyć. W końcu uważani byli za jedną z najbardziej lubianych i najpiękniejszych par w show-biznesie. Mówiono, że taka miłość w świecie mody się nie zdarza. Niestety, smutne wieści wkrótce się potwierdziły. Anja i Sasha przestali być widywani razem, coraz więcej mówiło się o separacji. Dziś oficjalnie już wiadomo, że związek modeli przeszedł do historii.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anja Rubik oficjalnie rozwiedziona!Źródło: ONS.pl
d1st44y
d1st44y

Rubik i Knezevic przez pięć lat byli zgodnym małżeństwem. Łączyło ich głębokie uczucie, wspólna praca i pasja, z czasem jednak coś między nimi zaczęło się psuć. Podobno zakochani mieli coraz mniej czasu dla siebie, plotkowano również, że Anja zwleka z decyzją o powiększeniu rodziny. Sasha z kolei miał dosyć namawiania jej na dziecko. Jak dowiedział się „Fakt” celebryci od niedawna są już oficjalnie wolni. Rozwód miał miejsce w Stanach Zjednoczonych. Topmodelka póki co nie chce tego komentować.

Przez rozstanie z Sashą Anja straciła kilka ważnych kontraktów. Nie chce takiego zamieszania jakie wywołały informacje o końcu jej miłości. Za radą sztabu specjalistów, z którymi pracuje, najpierw dokończy spokojnie wszystkie ważne projekty i dopiero potem opowie o swoim rozwodzie - zdradziła dziennikowi jej znajoma.

07-09-2013 Warszawa
Bal Fundacji TVN
foto: Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
07-09-2013 Warszawa Bal Fundacji TVN foto: Daniel Wysocki/ONS Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1st44y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1st44y