Trwa ładowanie...
d2v6hev

Anna Guzik pokazała męża i dzieci. Aktorka zrobiła wyjątek

Gwiazda "Na Wspólnej" postanowiła zaspokoić ciekawość fanów. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcia z wakacji. Na fotkach widzimy nie tylko jej przystojnego męża, ale również gromadkę uroczych dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Guzik zrobiła fanom niespodziankę
Anna Guzik zrobiła fanom niespodziankę (ONS.pl)
d2v6hev

Anna Guzik jak lwica broni swojego życia prywatnego. Nie udziela obszernych wywiadów, nie pozuje z rodziną na okładkach gazet i niezwykle rzadko można spotkać ją na czerwonym dywanie. Na próżno szukać też skandali z jej udziałem. Swoje konto na Instagramie prowadzi wręcz wzorowo. Pokazuje przeważnie kulisy swojej pracy i tylko co jakiś czas zdradza, jak wyglądają jej chwile z najbliższymi.

Aktorka wyznaje zasadę, aby trzymać dzieci z dala od show-biznesu. To dlatego stara się ukrywać w mediach społecznościowych twarze swoich trzech córek. Chce, aby dziewczynki jak najdłużej pozostały anonimowe. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się obszerna relacja z wakacji gwiazdy.

d2v6hev

Na kilku zdjęciach widzimy nie tylko męża Guzik - przystojnego instruktora snowboardu Wojciecha Tylkę, ale również ich rozkoszne dzieciaki. Aktorka świata poza 2-letnimi bliźniaczkami, Niną i Barbarą, oraz roczną Bogną nie widzi. Nic więc dziwnego, że aktorka w końcu nie wytrzymała i postanowiła podzielić się z fanami swoim największym szczęściem. Prawda, że urocza z nich rodzinka?

d2v6hev

Podziel się opinią

Share

d2v6hev

d2v6hev