Trwa ładowanie...

Anna Guzik pokazała męża i dzieci. Aktorka zrobiła wyjątek

Gwiazda "Na Wspólnej" postanowiła zaspokoić ciekawość fanów. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcia z wakacji. Na fotkach widzimy nie tylko jej przystojnego męża, ale również gromadkę uroczych dzieci.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anna Guzik pokazała męża i dzieci. Aktorka zrobiła wyjątekŹródło: ONS.pl
doc023x
doc023x

Anna Guzik jak lwica broni swojego życia prywatnego. Nie udziela obszernych wywiadów, nie pozuje z rodziną na okładkach gazet i niezwykle rzadko można spotkać ją na czerwonym dywanie. Na próżno szukać też skandali z jej udziałem. Swoje konto na Instagramie prowadzi wręcz wzorowo. Pokazuje przeważnie kulisy swojej pracy i tylko co jakiś czas zdradza, jak wyglądają jej chwile z najbliższymi.

Aktorka wyznaje zasadę, aby trzymać dzieci z dala od show-biznesu. To dlatego stara się ukrywać w mediach społecznościowych twarze swoich trzech córek. Chce, aby dziewczynki jak najdłużej pozostały anonimowe. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek. Na jej profilu na Instagramie pojawiła się obszerna relacja z wakacji gwiazdy.

doc023x

Na kilku zdjęciach widzimy nie tylko męża Guzik - przystojnego instruktora snowboardu Wojciecha Tylkę, ale również ich rozkoszne dzieciaki. Aktorka świata poza 2-letnimi bliźniaczkami, Niną i Barbarą, oraz roczną Bogną nie widzi. Nic więc dziwnego, że aktorka w końcu nie wytrzymała i postanowiła podzielić się z fanami swoim największym szczęściem. Prawda, że urocza z nich rodzinka?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

doc023x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
doc023x