Trwa ładowanie...

Anna i Robert Lewandowscy w maseczkach. Trzeba przeczytać ich wpis

Teraz jak być może nigdy wcześniej możemy zobaczyć, które gwiazdy wiedzą, co to odpowiedzialność. Sprawdzian ten zdają Anna i Robert Lewandowscy, którzy sami trzymają się domu i apelują o to, by inni zachowywali się rozważnie.

Anna i Robert Lewandowscy w maseczkach. Trzeba przeczytać ich wpisŹródło: Instagram
d3n9acm
d3n9acm

Gwiazdy apelują: zostańcie w domu. W mediach społecznościowych roi się od takich apeli, bo są potrzebne jak nigdy wcześniej. Znani wykorzystują swoją popularność, by szerzyć jeszcze mocniej zalecenia rządu, przestrzegać nieodpowiedzialnych i punktować to, jak teraz powinniśmy się zachowywać. Gorący apel wystosowała ostatnio Kasia Kowalska, a tym razem kilka słów napisała Anna Lewandowska.

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie, do którego pozuje razem z Robertem w maseczkach ochronnych. Ważne jednak jest to, co napisała w swoim poście.

d3n9acm

Lewandowska była poruszona rozmową z ratownikiem medycznym, który udzielił wywiadu TVN24. Mówił o sytuacji medyków, którzy dziś w dużej mierze muszą polegać na odpowiedzialności Polaków - ci nie mogą dokładać im więcej pracy swoim nierozważnym zachowaniem.

"Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom" - pisze trenerka.

"Jakkolwiek to zabrzmi - mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas" - zwraca uwagę Anna.

Postanowiła zwrócić się do osób, którzy ją obserwują, a których pogoda za oknem ciągnie ku spacerom. "Zmobilizujcie się i zostańcie w domach" - prosi.

d3n9acm

"Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę. Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących. Między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy/POSIŁKÓW #posilekdlaseniora" - apeluje.

Posiłek dla Seniora to akcja właścicieli warszawskich obiektów gastronomicznych. Włączyli się w nią celebryci, którzy charytatywnie rozwożą jedzenie dla potrzebujących starszych osób.

d3n9acm

Pomóc może absolutnie każdy. Na stronie zrzutka.pl możecie znaleźć dokładny opis akcji i informacje, jak wesprzeć wolontariuszy. Zebrano już ponad 90 tys. zł. na posiłki dla seniorów, a suma cały czas rośnie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d3n9acm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n9acm