Trwa ładowanie...
1 lipca 2011, 08:35

Anna Kalczyńska jest w ciąży!

Anna Kalczyńska jest w ciąży!
d1q7yjl
d1q7yjl

Popularna prezenterka po raz kolejny zostanie mamą. Drugie dziecko dziennikarki przyjdzie na świat w przyszłym roku.

Kalczyńska po raz pierwszy została mamą wiosną 2010 roku. Po krótkiej przerwie związanej z urlopem macierzyńskim, dziennikarka kilka miesięcy temu wróciła do pracy i prowadzi popołudniowe wydania w kanale informacyjnym TVN-u.

Najwyraźniej bycie mamą tak się jej spodobało, że z planowaniem rodzeństwa dla małego Jasia postanowiła nie zwlekać. Dziennikarka znów jest w ciąży. Gratulujemy!

(fakt/PSz)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Gienek Loska bez zarostu: Nigdy nie...

d1q7yjl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d1q7yjl

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj