Trwa ładowanie...
d21pu6s

Anna Lewandowska na plaży. Brzuch ciążowy ma już naprawdę duży

Anna Lewandowska regularnie opisuje przebieg swojej ciąży. W ten sposób chce przygotować przyszłe matki na noszenie dziecka w brzuchu i zachowanie w tym czasie zdrowego stylu życia. Na najnowszym zdjęciu widać, że brzuch ciążowy Lewandowskiej jest już ogromny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska ma urodzić w kwietniu
Anna Lewandowska ma urodzić w kwietniu (East News)
d21pu6s

Wiadomość o ciąży Anny Lewandowskiej obiegła świat, kiedy na początku listopada w jednym z meczów Robert Lewandowski po zdobytej bramce wykonał charakterystyczną cieszynkę - schował piłkę pod koszulkę, udając że to nadchodzące dziecko. Od tamtej pory regularnie na Instagramie zamieszcza swoje zdjęcia w ciąży. Dodatkowo radzi przyszłym mamom, co robić, a czego nie robić przez 9 miesięcy noszenia dziecka w brzuchu.

Na najnowszym zdjęciu z wakacji, jakie Lewandowska wrzuciła na swój profil na Instagramie, widać, że jest w zaawansowanej ciąży, bo brzuch jest naprawdę duży. Przytrzymuje go, żeby utrzymać równowagę.

Warto zwrócić też uwagę na kostium kąpielowy. Jest stylowy, ale górna część nie zasłania całkowicie tatuażu pod prawą piersią.

d21pu6s

ZOBACZ TEŻ: "365 dni" Blanki Lipińskiej. Tylko nam pokazała jedną ze scen

Lewandowska dołączyła też kolejną poradę. Kobiety pytały ją o możliwość trenowania mięśni brzucha w czasie ciąży. Lewandowska kategorycznie zabroniła im to robić. Podała kilka powodów, dlaczego.

Przede wszystkim chodzi o mięśnie brzucha, których nadwyrężenie może mieć w przyszłości poważne konsekwencje. "Mięśnie ciążowego brzucha naturalnie ulegają rozciąganiu, a ćwiczenia dodatkowo spowodują rozejście mięśni prostych brzucha. A mięśnie skośne? Jak wiadomo nie da się ich ćwiczyć bez angażowania mięśni prostych" - czytamy w poście.

d21pu6s

Do tego dochodzi kwestia rozwoju dziecka. Ono rośnie, więc macica też się powiększa, a próby wykonywania ćwiczeń na brzuch mogą odciąć dopływ tlenu do płodu. Lewandowska odradza ćwiczenia mięśni brzucha w ciąży też dlatego, że grożą one przedwczesnym porodem, a w najgorszym wypadku poronieniem.

Radzimy posłuchać się Lewandowskiej, która na pewno profesjonalnie podchodzi do tematu i dba o zdrowie swoje i dziecka do samego końca.

d21pu6s

Podziel się opinią

Share
d21pu6s
d21pu6s