Trwa ładowanie...
d2lx5vk

Anna Lewandowska pokazuje rosnący brzuch. Przytyła mniej niż w pierwszej ciąży

Anna Lewandowska wykorzystuje swoją popularność nie tylko do promowania swoich usług i produktów. Na Instagramie, gdzie śledzi ją 2,6 mln osób, porusza ważne tematy związane z ciążą i macierzyństwem. Ostatnio podjęła temat wagi i tycia w ciąży, odpowiadając na częste pytanie swoich fanek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska pojawiła się w styczniu na imprezie "Przeglądu Sportowego"
Anna Lewandowska pojawiła się w styczniu na imprezie "Przeglądu Sportowego" (ONS.pl)
d2lx5vk

Anna Lewandowska ma urodzić drugie dziecko już w kwietniu. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie pokazała się z profilu i wykorzystała swoją sytuację do poruszenia tematu, który nurtuje wiele przyszłych mam. "Większość kobiet w ciąży nurtuje pytanie - jak to jest z tym BMI? Co chwilę dostaję wasze pytania o to. Ile powinno się ważyć, na ile odstępstw można sobie pozwolić, jedzenie za dwoje czy dla dwojga itp." – wyznała Lewandowska.

Obejrzyj: Anna Lewandowska jest w ciąży. Doradza kobietom, z czego powinny w tym czasie zrezygnować

Mama 2-letniej Klary zwięźle wytłumaczyła, czym jest współczynnik Body Mass Indeks (BMI) i sypnęła garścią motywacyjnych zdań i porad.

d2lx5vk

Zobacz także: Joanna Koroniewska bez makijażu. Gwiazda opublikowała szczery wpis

"Dbajmy o siebie przyszłe mamusie pod każdym względem, bo w głównej mierze to od nas zależy zdrowie dzidziusia" – zalecała Lewandowska.

Anna Lewandowska pojawiła się w styczniu na imprezie "Przeglądu Sportowego" ONS.pl
Anna Lewandowska pojawiła się w styczniu na imprezie "Przeglądu Sportowego"

Przy okazji zdradziła, że w drugiej ciąży przytyła mniej niż za pierwszym razem. Choć teraz ma większy brzuch niż w analogicznym okresie przed narodzinami Klary.

d2lx5vk

"Pamiętajmy jednak, żeby nie porównywać naszych stanów ciążowych, bo każdy organizm jest inny, każda ciąża jest inna. Zdrówka przyszłe mamusie!" – skwitowała Lewandowska.

d2lx5vk

Podziel się opinią

Share

d2lx5vk

d2lx5vk