Trwa ładowanie...
d35p0ld

Anna Lewandowska wygrzebała stare zdjęcia. Pokazała, jak wyglądało jej życie

Anna Lewandowska to dziś wzięta bizneswoman. Trudno policzyć wszystkie projekty, jakimi się zajmuje. Ostatnio Annę wzięło na wspominki. Opublikowała kilka zdjęć z przeszłości...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska na starych zdjęciach.
Anna Lewandowska na starych zdjęciach. (ONS.pl)
d35p0ld

"Tęsknię za tym okresem. Pomimo że do dziś pamiętam porażki, jak i wygrane" - pisze Anna Lewandowska w mediach społecznościowych. Na Facebooku i Instagramie opublikowała kilka zdjęć z czasów, kiedy brała udział w mistrzostwach karate. Pewnie nie wszyscy pamiętają, że właśnie tak wyglądała jeszcze kilka lat temu sportowa kariera Lewandowskiej.

Zobacz: Anna Lewandowska zawładnęła polskim show biznesem

d35p0ld

Dziś Anna nie zwalnia tempa, ale na zawodach karate już jej nie zobaczycie. Mama, bizneswoman, ambasadorka kilku firm odzieżowych - wiele się zmieniło w życiu sportsmenki.

"Tęsknię za treningami KARATE, za towarzyszącym tej dyscyplinie rygorem, za hektolitrami wylanego potu na kadrach. Za treningami w klubie i moim kochanym senseiem Szcząchorem" - wspomina Lewandowska.

Czytamy też dalej: "Tęsknie za przygotowaniami do mistrzostw, za tym pozytywnym stresem i przedstartową adrenaliną! Ona dawała takiego kopa, że moja pasja wygrywała z każda chorobą, pogodą czy nastrojem! Posiadanie pasji jest nadzwyczajne! Tak samo jak bycie sportowcem".

d35p0ld

Lewandowska przyznała, że to była najlepsza nauka życia dla niej.

Post wywołał sporo reakcji wśród internautów. Na Instagramie historię Anny skomentowały m.in. Agnieszka Dygant i Hanna Lis. Dziennikarka przyznała "Masz power dziewczyno! W karate, w rodzinie, w biznesie. Kto nie poniósł porażek, kto nie włożył całego serca w walkę, na macie, czy w życiu, ten uboższy".

Pamiętacie Lewandowską z tamtych czasów?

PRZECZYTAJ TEŻ: Anna Lewandowska świętuje 31. urodziny

d35p0ld

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d35p0ld

d35p0ld
d35p0ld