Trwa ładowanie...
d44dpz5

Anna Lewandowska została wyróżniona przez brytyjski "The Sun"

Brytyjski "The Sun" docenił Annę Lewandowską. Gwiazda znalazła się w zestawienia najpopularniejszych WAGs.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska została wyróżniona przez brytyjski "The Sun"
Anna Lewandowska została wyróżniona przez brytyjski "The Sun"
d44dpz5

Anna Lewandowska na początku maja powitała na świecie drugą córkę. Wesołą nowiną pochwalił się w mediach społecznościowych szczęśliwy tata, Robert Lewandowski. Piłkarz opublikował rozczulające zdjęcie z dziewczynką na rękach. Lewandowscy zdecydowali się nazwać córkę Laura.

ZOBACZ TAKŻE: #dziejesiewsporcie: Anna i Robert Lewandowscy na imprezie świątecznej Bayernu. Żona polskiego piłkarze wyglądała zjawiskowo

Pomimo ogromnych sukcesów na koncie, do których doszła ciężką pracą, Anna Lewandowska nadal jest mocno kojarzona z WAG - znaną żoną znanego sportowca. Robert Lewandowski jest uznawany obecnie nie tylko za najlepszego, ale również najpopularniejszego polskiego piłkarza. Z tego duże zainteresowanie wzbudza także życie prywatne zawodnika. Tak jest również między innymi w przypadku żon innych polskich piłkarzy - Sary Boruc i Mariny Łuczeno-Szczęsnej.

d44dpz5

Anna Lewandowska została wyróżniona przez brytyjski magazyn "The Sun". Gwiazda znalazła się w zestawieniu najpopularniejszych partnerek piłkarzy Bayernu Monachium. Głównymi kryterium był biznesowy i sportowy sukces Lewandowskiej.

"Podobnie jak mąż, jest doskonałą sportsmenką. Zdobyła 29 medali w karate. W ostatnich latach zwracała uwagę na zdrowie oraz odżywianie. Ma własny blog, a także linię produktów spożywczych. Pomogła także Robertowi osiągnąć szczyt sprawności fizycznej, modyfikując jego dietę. To poprawiło jego wyniki na boisku" - napisał "The Sun".

d44dpz5

Podziel się opinią

Share
d44dpz5
d44dpz5