Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska została wyróżniona przez brytyjski "The Sun"

Brytyjski "The Sun" docenił Annę Lewandowską. Gwiazda znalazła się w zestawienia najpopularniejszych WAGs.

Share
Anna Lewandowska została wyróżniona przez brytyjski "The Sun"
d342btg

Anna Lewandowska na początku maja powitała na świecie drugą córkę. Wesołą nowiną pochwalił się w mediach społecznościowych szczęśliwy tata, Robert Lewandowski. Piłkarz opublikował rozczulające zdjęcie z dziewczynką na rękach. Lewandowscy zdecydowali się nazwać córkę Laura.

ZOBACZ TAKŻE: #dziejesiewsporcie: Anna i Robert Lewandowscy na imprezie świątecznej Bayernu. Żona polskiego piłkarze wyglądała zjawiskowo

Pomimo ogromnych sukcesów na koncie, do których doszła ciężką pracą, Anna Lewandowska nadal jest mocno kojarzona z WAG - znaną żoną znanego sportowca. Robert Lewandowski jest uznawany obecnie nie tylko za najlepszego, ale również najpopularniejszego polskiego piłkarza. Z tego duże zainteresowanie wzbudza także życie prywatne zawodnika. Tak jest również między innymi w przypadku żon innych polskich piłkarzy - Sary Boruc i Mariny Łuczeno-Szczęsnej.

d342btg

Anna Lewandowska została wyróżniona przez brytyjski magazyn "The Sun". Gwiazda znalazła się w zestawieniu najpopularniejszych partnerek piłkarzy Bayernu Monachium. Głównymi kryterium był biznesowy i sportowy sukces Lewandowskiej.

"Podobnie jak mąż, jest doskonałą sportsmenką. Zdobyła 29 medali w karate. W ostatnich latach zwracała uwagę na zdrowie oraz odżywianie. Ma własny blog, a także linię produktów spożywczych. Pomogła także Robertowi osiągnąć szczyt sprawności fizycznej, modyfikując jego dietę. To poprawiło jego wyniki na boisku" - napisał "The Sun".

d342btg

Podziel się opinią

Share
d342btg
d342btg