Trwa ładowanie...
d3mj680

Anna Lewandowska z brzuszkiem o zachodzie słońca. Wygląda zjawiskowo

Anna Lewandowska spędza z rodziną należyty urlop na Malediwach. Trenerka nie zapomniała jednak o noworocznym zmotywowaniu swoich fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska upublikowała romantyczne zdjęcie.
Anna Lewandowska upublikowała romantyczne zdjęcie. (ONS.pl)
d3mj680

Rodzina Lewandowskich nowy rok przywitała w sielskich okolicznościach przyrody. W końcu mogą się zrelaksować z dala od tłumów gapiów i zainteresowania mediów. Oboje wraz z Klarą zachwycają się tamtejszą naturą.

Zobacz: #dziejesiewsporcie: Klara Lewandowska już uczy się pływać! Słodkie nagranie

O tym, ile chcą pokazać z rajskich wakacji, decydują sami. Jednak chętnie dzielą się nowymi zdjęciami na Instagramie. Słynna trenerka na ostatniej fotce wygląda zarówno walecznie, jak i romantycznie.

d3mj680

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie swojej sylwetki spowitej cieniem przy zachodzie słońca. Widać na niej mocno zarysowany brzuch. Gwiazda jest obecnie w 5. miesiącu ciąży.

Właścicielka fitnessowego imperium nieustannie motywuje osoby obserwujące ją w mediach społecznościowych. Tym razem stwierdziła, że wystarczy zaledwie 15 minut z ćwiczeniami jej autorstwa, aby zmienić swoje życie. Osoby wierzące w moc postanowień noworocznych zapewne będą próbowały pójść za jej radą.

d3mj680

Podziel się opinią

Share
d3mj680
d3mj680