Trwa ładowanie...
d4lvq3g

Anna Lewandowska z kolejnym sukcesem na koncie? Na to wygląda

Anna Lewandowska stworzyła swoje własne imperium, za co można spokojnie bić jej brawo. Z tak ogromną determinacją wysyła w świat kolejne projekty, że aż trudno sobie wyobrazić, gdzie to imperium będzie sięgało za kilka lat. A jak się okazuje, kariera w telewizji też nabiera tempa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska wróci jesienią do "Dzień dobry TVN"?
Anna Lewandowska wróci jesienią do "Dzień dobry TVN"? (ONS.pl)
d4lvq3g

Lewandowska zaczynała od robienia kulek mocy klubowym kolegom swojego męża, potem był blog, który rozrósł się do całkiem sporej platfotmy na temat zdrowego odżywiania, ćwiczenia i w ogóle zdrowego stylu życia. Lewandowska na swojej stronie jakiś czas temu ruszyła z cyklem "Sztuki walki". Przeprowadzała wywiady m.in. ze znanymi rodzicami (Martyną Wojciechowską, Alżbetą Lenską). Cykl był interesujący na tyle, że Lewandowska dostała propozycję pracy od Dzień Dobry TVN.

Zobacz: Lewandowska wyznaje: "Na co dzień się nie maluję"

Od kilku tygodni w porannym tvn-owskim programie można było oglądać cykl reportaży przygotowywany przez Annę Lewandowską. Pokazała m.in. jak radzą sobie piłkarki, Amazonki, pokazała też matki-więźniarki z jednego z polskich zakładów karnych. W czerwcu, przed wakacjami, Dzień Dobry TVN pokaże ostatni odcinek programu. A co dalej?

d4lvq3g

Jak donosi "Flesz", "Sztuki walki" cieszą się taką popularnością, że najprawdpodobniej program wróci jesienią. Ewa Baj, producentka "Dzień dobry TVN", mówi w rozmowie z gazetą: - Jesteśmy bardzo zadowoleni z oglądalności, dlatego zastanawiamy się nad kontynuacją cyklu na jesieni.

To kolejny projekt Lewandowskiej, który okazał się żyłą złota. Tu zdecydowanie nie chodzi jednak o pieniądze, ale historie. Więc jeśli zastanawiacie się, jak rozkręcić biznes, zapytajcie Lewandowską. Ma ostatnio dużo cennego doświadczenia.

d4lvq3g

Podziel się opinią

Share

d4lvq3g

d4lvq3g