Trwa ładowanie...
d1rqaym

Anna Lewandowska zabrała głos ws. przemocy domowej w Polsce

Anna Lewandowska przejęła się losem osób, które podczas kwarantanny są "uwięzione" we własnych domach z oprawcami, którzy się nad nimi znęcają. Wpis trenerki personalnej daje do myślenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (ONS)
d1rqaym

Anna Lewandowska jest nieocenionym autorytetem dla wielu Polek. To jedna z niewielu żon polskich piłkarzy, która na swój sukces zapracowała sama. Kiedy inne panie promowały się na nazwiskach znanych mężów, ona oddawała się pasji i ciężkiej pracy. Dzisiaj jest jednym z największych fit - autorytetów w kraju. Ale nie tylko ceniona jest przez fanów w sferze zdrowa fizycznego.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, związku z QUEBO i izolacji na Kaszubach

Anna Lewandowska budzi podziw ze względu na to, jak łączy macierzyństwo z pracą. Dodatkowo rodzina Lewandowskich jest jedną z najbardziej pożądanych w kraju.

d1rqaym

Trenerka personalna wykorzystując swoje zasięgi postanowiła zabrać głos w ważnym społecznie temacie. Mianowicie chodzi o przemoc domową podczas kwarantanny.

- Serce mi pęka! W czasie kwarantanny dużo mówimy o wirusie, przed którym musimy się izolować. Ale bardzo mało mówi się o osobach, dla których izolacja wiąże się ze strasznym cierpieniem... tym fizycznym, o tych co cierpią katusze mieszkając pod jednym dachem z oprawcą. Okrutne pobicia dzieci i kobiet. Wiemy, że tak się dzieje. Izolacja, stres, widmo utraty pracy lub jej brak od dawna nasila, istniejącą już w wielu domach, PRZEMOC - czytamy we wpisie Lewej.

Anna Lewandowska zaapelowała do fanów, żeby nie zostawiali ofiar przemocy domowej samymi sobie.

- Nie bądźmy obojętni! Reagujmy na to, co za ścianą. Nie zostawiajmy krzywdzonych dzieci i kobiet samym sobie. Osoby, które doświadczają przemocy domowej często boją się prosić o pomoc. To jest przestrzeń dla naszej reakcji - kontynuowała zona Roberta Lewandowskiego.

d1rqaym

Podziel się opinią

Share
d1rqaym
d1rqaym