Trwa ładowanie...
d32fm6n

Anna Lewandowska zachwyciła fanów. "Aniu, kochanie jesteś Aniołem z nieba"

Anna Lewandowska po raz kolejny zainspirowała Polki do zmiany stylu życia. Motywacyjny wpis opatrzyła gorącym zdjęciem. Trudno odwrócić wzrok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska (East News)
d32fm6n

Anna Lewandowska jest nieocenionym autorytetem dla wielu kobiet. To jedna z niewielu żon polskich piłkarzy, która na swój sukces zapracowała sama. Kiedy inne panie promowały się na nazwiskach znanych mężów, ona oddawała się pasji i ciężkiej pracy. Dzisiaj jest jednym z największych fit - autorytetów w kraju. Zresztą wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia w bikini. Wyćwiczone ciało to rezultaty ciężkiej pracy i lat wyrzeczeń.

ZOBACZ TAKŻE: Mirosław Zbrojewicz o pogwałcaniu praw LGBT: "Znowu wróciliśmy do tej Europy Środkowo-Wschodniej. Do tej d..py"

Ostatnio Lewa postanowiła rozpieszczać swoich fanów. W jej mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć w strojach kąpielowych.

d32fm6n

- Kocham swoją pracę i wiecie co... Taaaak! Spełniam się zawodowo - śmiało o tym mówię! Szczególnie wtedy kiedy zasypujecie mnie takimi przemianami - czytamy pod najnowszym postem.

Po wejściu w poniższy link do profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie, znajdziecie zdjęcia metamorfoz, które nadsyłają jej fani.

Wielbiciele Lewej zwrócili uwagę nie tylko na efekty ćwiczeń innych pań z jej planami treningowymi.

Uwagę przykuło przede wszystkim zdjęcie w stroju kąpielowym.

- Ślicznie wyglądasz Aniu. Oby częściej takie zdjęcia.

- Aniu, kochanie jesteś Aniołem z nieba - czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się zdjęcie?

d32fm6n

Podziel się opinią

Share
d32fm6n
d32fm6n