Trwa ładowanie...
d3brm3w

Anna Lewandowska zamieni fitness na biznes? Już planuje sprzedaż za granicą

Anna Lewandowska prężnie promuje swój dietetyczny biznes. Za wszelką cenę stara się udowodnić, że ma głowę pełną pomysłów i chęci pomagania innym w odchudzaniu. Ostatnio jednak rynek polski przestał jej wystarczać i szykuje się na podbicie innych krajów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Lewandowska zamieni fitness na biznes? Już planuje sprzedaż za granicą
(ONS.pl)
d3brm3w

Po powrocie z Euro 2016 Lewandowscy od razu wybrali się na urlop. Wszystko dlatego, że już wkrótce trenerka znowu będzie miała pełne ręce roboty.

- Chcieli jak najszybciej zacząć swój urlop, bo już od końca lipca Ania znów będzie bardzo zajęta. A i Robert wraca na treningi przed kolejnym sezonem w Bundeslidze - powiedział znajomy pary w rozmowie z magazynem "Party".

Żona piłkarza wybiera się bowiem na letni obóz zorganizowany dla swoich fanek oraz zamierza udoskonalić swój biznes. Batony mocy, które reklamowali m.in. członkowie reprezentacji Polski, cieszą się coraz większą popularnością. Lewandowska napędzona sukcesem chce sprzedawać je w jeszcze większej ilości.

d3brm3w

- Z miejsca stały się one hitem. Dlatego Ania już myśli o wprowadzeniu do sklepów nowych produktów. Chce je też sprzedawać za granicą - przyznała znajoma trenerki w tej samej rozmowie.

Być może w najbliższym czasie firma pochłonie Lewandowską do tego stopnia, że jej sportowa działalność zostanie zepchnięta na drugi plan. Wyobrażacie sobie, że mogłaby zamienić fitness na biznes?

Instagram.com
Instagram.com
d3brm3w

Podziel się opinią

Share

d3brm3w

d3brm3w