Trwa ładowanie...
d3yy2m8

Anna Mucha ma sposób na Wigilię. Wynajmuje specjalną firmę

"Nienawidzę sprzątać i nienawidzę zmywać" - przyznaje na InstaStory Anna Mucha. Jej sposób na Wigilię bez problemów może być przydatny, ale tani nie jest.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Mucha podzieliła się patentem na Wigilię
Anna Mucha podzieliła się patentem na Wigilię (ONS.pl)
d3yy2m8

Dobrze wiemy, że Święta to powinien być czas wyciszenia, rozmów z rodziną i kolędowania, i tak dalej. Wymieniać można długo. Dobrze też wiemy, jak to często jest w praktyce. Urabiamy się w kuchni, przygotowując kolejne potrawy na świąteczny stół, plus każdy zagania do sprzątania, prasowania i polerowania naczyń. Mucha ma sposób, jak oszczędzić sobie problemów.

Zobacz: Wegański "śledzik" na Wigilię. Trudno się zorientować

Mucha na Instagramie zrelacjonowała swoją wizytę w firmie, którą ostatnio odkryła. Wypożyczają zastawę na świąteczny stół, a dodatkowo i wszystkie naczynia potrzebne na wigilijne potrawy. "Mój patent na Wigilię" - zajawiła Mucha.

d3yy2m8

- Są takie z nas, które najbardziej lubią wypić barszcz z kartonu. Ja się do takich nie zaliczę, bo mam kubki smakowe i uwielbiam jeść. U mnie jedzenia z kartonu nie będzie. A nienawidzę sprzątać i nienawidzę zmywać - opowiada aktorka.

Ze szczegółami opowiedziała o zaletach swojego "patentu". Nie musi zmywać, a wystarczy tylko, że zbierze resztki jedzenia. Naczynia pakuje z powrotem do skrzynek i nie martwi się tym, że musi poświęcić pół godziny na zmywanie po kolacji.

- Jestem w raju! - komentowała podekscytowana Mucha.

Podzielacie entuzjazm? Skorzystalibyście z takiego rozwiązania? Z całą pewnością nie jest najtańsze.

PRZECZYTAJ TEŻ: Święta w rodzinie królewskiej. Kate i William nie zjedzą kolacji z dziećmi

d3yy2m8

Podziel się opinią

Share

d3yy2m8

d3yy2m8