News
10-01-2012 (13:35)

Anna Mucha: mamy zdjęcie jej córeczki! FOTO

Podziel się
Anna Mucha: mamy zdjęcie jej córeczki! FOTO
(Fakt)

Rozpromieniona twarz, czułe gesty, przytulanie maleństwa do piersi. Anna Mucha (32 l.) jest stworzona do macierzyństwa!

Gdy patrzy się na to, jak aktorka trzyma w swoich ramionach dwumiesięczną córeczkę Stefanię, trudno mieć wątpliwości, że gwiazda serialu TVN „Prosto w serce” jest wspaniałą mamą!

Anna Mucha spełnia się teraz w najważniejszej w życiu roli. I tym razem nie chodzi o kolejną kreację aktorską. Aktorka poznaje od niedawna uroki macierzyństwa. Pod koniec listopada urodziła swoje pierwsze dziecko. Nikogo nie dziwi więc to, że Muchę i jej ukochanego, Marcela Sorę, do reszty pochłonęła opieką nad córeczką.

Macierzyństwo służy pięknej aktorce, Ania wprost promienieje. Ale jak tu się nie uśmiechać, gdy ma się przed sobą takie urocze maleństwo? Gdy Mucha wyszła kilka dni temu na spacer z małą Stefanią, uśmiech nie schodził z jej twarzy. Aktorka wyglądała na najszczęśliwszą osobę na świecie i nie spuszczała z córeczki wzroku ani na chwilę. Wygląda na to, że mała panna Sora jest prawdziwym oczkiem w głowie świeżo upieczonych rodziców. W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że macierzyństwo to najważniejsza rzecz, jaka mogła ją spotkać w życiu.

Tymczasem okazuje się, że imię maleństwa nie jest przypadkowe. Para zdecydowała, że ich córeczka dostanie imię po ukochanej babci aktorki, Stefanii. Ostatnio aktorka pisała na swoim blogu, że córeczka nie daje się wyspać swoim świeżo upieczonym rodzicom. Czyżby więc temperament odziedziczyła po swojej sławnej mamie?

(fakt/KSo)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

**Zobacz zdjęcia!**

ZOBACZ ZDJĘCIE NA DRUGIEJ STRONIE NEWSA:

Polub WP Gwiazdy