Trwa ładowanie...
anna skura

Anna Skura w "ślubnej" sesji. Zrobiła ją w konkretnym celu

Anna Skura należy do grona osób wspierających społeczność LGBT. W obliczu obecnej sytuacji postanowiła dodać otuchy przyjacielowi w nietypowy sposób.

Share
Anna Skura w "ślubnej" sesji. Zrobiła ją w konkretnym celu
Źródło: ONS.pl
d324f4s

Dyskusja na temat praw społeczności LGBT zatacza coraz szersze kręgi. Głos zabierają nie tylko sami zainteresowani, ale też ich przyjaciele, bliscy, znajomi. Siłą rzeczy najbardziej "nośne" są głosy znanych i to one docierają najdalej. Gwiazdy i celebryci otwarcie krytykują skandaliczne wypowiedzi o "ideologii LGBT" przedstawicieli PiS i samego prezydenta. Jednocześnie wyrażają wsparcie dla środowiska LGBT.

Jedną z zaangażowanych w temat celebrytek, jest Anna Skura. Przyznała we wpisie na Instagramie, że przerażają ją ostatnie wydarzenia w kraju. Dotykają ją osobiście, bo, jak wyjawiła, sama ma przyjaciela, który ze względu na polskie prawo nie może zalegalizować swojego związku.

d324f4s

Dlatego też postanowiła zrobić mu przyjemność i "spełnić marzenie", aranżując sesję zdjęciową stylizowaną na weselną. Efekty możecie zobaczyć w poście celebrytki oraz wpisie "pana młodego".

d324f4s

Podziel się opinią

Share
d324f4s
d324f4s