Trwa ładowanie...
anna skura
16-06-2020 17:10

Anna Skura w "ślubnej" sesji. Zrobiła ją w konkretnym celu

Anna Skura należy do grona osób wspierających społeczność LGBT. W obliczu obecnej sytuacji postanowiła dodać otuchy przyjacielowi w nietypowy sposób.

Anna Skura w "ślubnej" sesji. Zrobiła ją w konkretnym celuŹródło: ONS.pl
dz7003c
dz7003c

Dyskusja na temat praw społeczności LGBT zatacza coraz szersze kręgi. Głos zabierają nie tylko sami zainteresowani, ale też ich przyjaciele, bliscy, znajomi. Siłą rzeczy najbardziej "nośne" są głosy znanych i to one docierają najdalej. Gwiazdy i celebryci otwarcie krytykują skandaliczne wypowiedzi o "ideologii LGBT" przedstawicieli PiS i samego prezydenta. Jednocześnie wyrażają wsparcie dla środowiska LGBT.

Jedną z zaangażowanych w temat celebrytek, jest Anna Skura. Przyznała we wpisie na Instagramie, że przerażają ją ostatnie wydarzenia w kraju. Dotykają ją osobiście, bo, jak wyjawiła, sama ma przyjaciela, który ze względu na polskie prawo nie może zalegalizować swojego związku.

dz7003c

Dlatego też postanowiła zrobić mu przyjemność i "spełnić marzenie", aranżując sesję zdjęciową stylizowaną na weselną. Efekty możecie zobaczyć w poście celebrytki oraz wpisie "pana młodego".

dz7003c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz7003c