Trwa ładowanie...
d2rw2zj

Anna Wendzikowska w bikini. Fani skrytykowali dziennikarkę

Anna Wendzikowska prowadzi swoje social media bardzo systematycznie. Dlatego też nie dziwi fakt, że gwiazda TVN pochwaliła się na Instagramie wakacjami na Islandii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Wendzikowska
Anna Wendzikowska (East News, Fot: East News)
d2rw2zj

W tym roku Wendzikowska wybrała się na wakacje w kilka miejsc. Ostatnio jednak jej profil na Instagramie wręcz zalany był zdjęciami z Islandii.

Dzięki temu możemy podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy wyspy. A rzeczywiście jest na co patrzeć. Bo choć niebo na zdjęciach jest nieco zachmurzone, a sam ubiór celebrytki wskazuje, że temperatura nie była zbyt wysoka, to jednak widoki zachwycają.

Jednak uwagę zwraca nie tylko to. Anna Wendzikowska dodała na swój instagramowy profil zdjęcie w bikini i, chyba wbrew oczekiwaniom, w komentarzach pojawiła się fala krytyki.

"Serio, szczerze nie znoszę hejtu. Jesteś piękna Aniu, ale to zdjęcie jest słabe", "I co nim chciałaś osiągnąć?", "Zdjęcie bardzo brzydkie, nie rozumiem, dlaczego Pani to robi, jest Pani piękną kobietą i osobą publiczną!" – piszą oburzeni internauci.

d2rw2zj

Warto jednak zauważyć, że dziennikarka kilka dni temu pochwaliła się ciążą. Jeśli więc tak wygląda będąc w stanie błogosławionym - jest czego zazdrościć.

Kilka osób zwróciło też uwagę na sam kostium kąpielowy. Wielu nie podoba się jego kolor. Jeszcze inni krytykują pozowanie do zdjęć stojąc na palcach. I o ile można zrozumieć krytykę z powodu roznegliżowanego zdjęcia, to jednak czepianie się o tak mało istotne sprawy, jest po prostu przesadą.

A co wy sądzicie o zdjęciu Wendzikowskiej?

d2rw2zj

Podziel się opinią

Share

d2rw2zj

d2rw2zj