Trwa ładowanie...
d341xkg

Anne Nicole Smith: ojciec jej dziecka wspomina ostatnią rozmowę. Miała 39 lat

Anne Nicole Smith, króliczek "Playboya" i aktorka, została znaleziona martwa zaledwie kilka miesięcy po narodzinach córki. Ojciec dziewczynki opowiedział, jak wyglądała jego ostatnia rozmowa z gwiazdą, która nie poradziła sobie z rodzinną traumą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anne Nicole Smith zmarła 8 lutego 2007 r. Miała 39 lat
Anne Nicole Smith zmarła 8 lutego 2007 r. Miała 39 lat (Getty Images)
d341xkg

Anne Nicole Smith i Larry Birkhead, fotograf gwiazd, byli często przedstawiani w mediach jako kochankowie na jedną noc. W rozmowie z Fox News Birkhead zaprzeczył, mówiąc, że z matką jego dziecka łączyła go burzliwa relacja, trwająca ponad dwa lata. "Mieliśmy wzloty i upadki" – mówił w wywiadzie, w którym po raz pierwszy wyznał, co Smith powiedziała mu przed śmiercią.

Obejrzyj wideo:

Smith w zaawansowanej ciąży poleciała na Bahamy, by uniknąć uwagi mediów po narodzinach córki.

d341xkg

- Moim celem było wtedy ściągnięcie jej z Bahamów do USA i prawie mi się to udało. Ciągle była między nami więź i Anne była ciekawa, czym się zajmuję. Powiedziałem jej, że jadę w trasę z gwiazdą muzyki country – wspominał Birkhead.

Kiedy matka jego dziecka dowiedziała się, że wspomniana gwiazda jest kobietą, wypytywała go, kim jest, jak wygląda itp.

Getty Images

- To był jeden z tych momentów, kiedy robiła się zazdrosna i źle to na nią działało – mówił. Birkhead wyznał nawet, że wahania nastrojów Nicole Smith, która często popadała w złość i smutek, miały wpływ na przedwczesny poród.

d341xkg

Dannielynn Birkhead przyszła na świat 7 września 2006 r. Kilka dni po porodzie Anne Nicole Smith odwiedził 20-letni syn z pierwszego małżeństwa. Daniel zmarł praktycznie na jej oczach po przedawkowaniu antydepresantów. Ona sama zmarła pięć miesięcy później w wyniku przypadkowego przedawkowania leków na bezsenność. Miała 39 lat.

- W ostatniej rozmowie przed śmiercią powiedziała mi: "Nie zakochuj się nigdy więcej". Później się rozpłakała i rozłączyła. To był ostatni raz, kiedy z nią rozmawiałem – wyznał Birkhead, który wkrótce po śmierci byłej partnerki musiał walczyć przed sądem, bo za ojca Dannielynn podawało się kilku innych kochanków króliczka "Playboya".

Anna Nicole Smith Getty Images
Anna Nicole Smith

Teraz dziewczynka ma 13 lat i choć coraz bardziej przypomina mamę, to ojciec trzyma ją z dala od show-biznesu.

- Nie wyznaczam jej żadnych kierunków działania. Zdarzają się oferty pracy dla Dannielynn, ale za każdym razem mówię, że córka nie jest tym zainteresowana – mówił samotny ojciec.

d341xkg

Podziel się opinią

Share

d341xkg

d341xkg