Trwa ładowanie...

Antoni Królikowski zdobył się na piękny gest. Opiekuje się rodziną po śmierci taty

Po śmierci Pawła Królikowskiego jego rodzina nie pozostała bez wsparcia. Jego syn, Antoni, stanowi teraz oparcie dla mamy i rodzeństwa.

Share
Antoni Królikowski zdobył się na piękny gest. Opiekuje się rodziną po śmierci tatyŹródło: Forum
d2mze6s

Paweł Królikowski zmarł pod koniec lutego 2020 r. w wieku zaledwie 58 lat. Wiadomość o jego śmierci pogrążyła w żałobie cały świat filmu. Informacja ta szczególnie dotknęła jego żonę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską oraz całą ich rodzinę.

ZOBACZ TAKŻE: Antek Królikowski o skandalach wokół Vegi. "Trochę się bałem"

Na szczęście Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie pozostała sama w tak trudnym okresie. Z doniesień tygodnika "Świat i ludzie" wynika, że aktorkę wspierają dzieci, szczególnie jej najstarszy syn, Antoni Królikowski. Gwiazdor "Polityki" postanowił wrócić nawet do rodzinnego Zalesia.

d2mze6s

- Pomaga mamie i rodzeństwu przetrwać trudny czas — komentuje znajoma aktorki na łamach "Świat i ludzie".

W rodzinie Królikowskich to już tradycja, że starsze rodzeństwo pomaga młodszemu. Antoni zawsze dbał o to, by jego młodsi bracia oraz siostry rozwijali swoje predyspozycje. Gdy wszyscy mieszkali razem, wspólnie dbali o porządki domowe, a także brali udział w rodzinnych uroczystościach.

Jeszcze do niedawna Antoni prowadził dość rozrywkowy tryb życia. Znajomi rodziny donoszą jednak, że choroba i śmierć ojca go zmieniły. Uczyniły z niego odpowiedzialnego mężczyznę.

d2mze6s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mze6s