Trwa ładowanie...
d1e2tfg
News

Antonio Banderas trafił do szpitala. Aktor skarżył się na „ostry ból w klatce piersiowej”

Antonio Banderas hospitalizowany. Jak podaje dziennik „The Sun”, odtwórca roli Zorro został zabrany karetką do szpitala w zeszły czwartek. Podobno aktor uskarżał się na ostry ból w klatce piersiowej. Istniało ryzyko, że Banderas mógł mieć zawał.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antonio Banderas trafił do szpitala. Aktor skarżył się na „ostry ból w klatce piersiowej”
(Forum)
d1e2tfg

Antonio Banderas poczuł się gorzej podczas treningu. 56-letni aktor ćwiczył w swojej posiadłości w Surrey, gdy nagle poczuł silny ból w klatce piersiowej. Po hollywoodzkiego gwiazdora zjawiła się karetka, która przetransportowała go do szpitala. Lekarze zostawili Banderasa na obserwacji, jednak nie zauważyli żadnych niepokojących zmian w jego zdrowiu. Teraz aktor jest już w domu.

Sam Antonio Banderas w rozmowie z „The Sun” bardzo chwalił medyków, którzy udzielili mu pomocy. Hiszpański aktor potwierdził, że jego chwilowe kłopoty zdrowotne okazały się niegroźnym incydentem.

Istniało podejrzenie, że gwiazdor mógł mieć pierwsze objawy zawału. Być może ból w klatce spowodowało przemęczenie. Banderas nie raz podkreślał, że sporo uwagi poświęca aktywności fizycznej.

d1e2tfg

Podziel się opinią

Share
d1e2tfg
d1e2tfg