Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
30-01-2017 14:30

Antonio Banderas trafił do szpitala. Aktor skarżył się na „ostry ból w klatce piersiowej”

Antonio Banderas hospitalizowany. Jak podaje dziennik „The Sun”, odtwórca roli Zorro został zabrany karetką do szpitala w zeszły czwartek. Podobno aktor uskarżał się na ostry ból w klatce piersiowej. Istniało ryzyko, że Banderas mógł mieć zawał.

Antonio Banderas trafił do szpitala. Aktor skarżył się na „ostry ból w klatce piersiowej”Źródło: Forum
d1ndh9s
d1ndh9s

Antonio Banderas poczuł się gorzej podczas treningu. 56-letni aktor ćwiczył w swojej posiadłości w Surrey, gdy nagle poczuł silny ból w klatce piersiowej. Po hollywoodzkiego gwiazdora zjawiła się karetka, która przetransportowała go do szpitala. Lekarze zostawili Banderasa na obserwacji, jednak nie zauważyli żadnych niepokojących zmian w jego zdrowiu. Teraz aktor jest już w domu.

Sam Antonio Banderas w rozmowie z „The Sun” bardzo chwalił medyków, którzy udzielili mu pomocy. Hiszpański aktor potwierdził, że jego chwilowe kłopoty zdrowotne okazały się niegroźnym incydentem.

Istniało podejrzenie, że gwiazdor mógł mieć pierwsze objawy zawału. Być może ból w klatce spowodowało przemęczenie. Banderas nie raz podkreślał, że sporo uwagi poświęca aktywności fizycznej.

d1ndh9s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ndh9s