Trwa ładowanie...
d6hmm68

Apel Kingi Rusin z okazji Dnia Matki

Gwiazda TVN często angażuje się w różne akcje społeczne. Ostatnio w mocnych słowach krytykowała ustawę Jana Szyszko, umożliwiającą masową wycinkę drzew. Rusin postanowiła wykorzystać tak radosne święto, jakim jest Dzień Matki, by zaapelować do kobiet. Dziennikarka w imieniu kobiet napisała na Instagramie, że zamiast kwiatów i prezentów oczekuje wsparcia w wychowywaniu dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Apel Kingi Rusin z okazji Dnia Matki
(East News)
d6hmm68

- Drogie mamy! W dniu naszego święta życzę nam wszystkim satysfakcji z tego co robimy i kim jesteśmy. Żeby nikt nigdy nie podważał sensu naszej pracy, żeby nikt nie kwestionował naszej pozycji, żeby bycie matką nigdy nie oznaczało bycie kimś słabszym i nie zasługującym na respekt - napisała Rusin.

Dziennikarka marzy też o tym, by za opiekę nad dziećmi kobiety otrzymywały normalne wynagrodzenie. - Każdej mamie należy się miłość i uwielbienie niezależnie od dnia w roku. Ale taki dzień jak ten to dobry moment, żeby głośno powiedzieć, że cieszymy się z kwiatów i prezentów, ale chcemy przede wszystkim szacunku, prawdziwego partnerstwa i pomocy Państwa w wychowaniu dzieci. Bycie matką to wielki przywilej, ale też w naszych warunkach ryzyko utraty pracy i pozycji społecznej. Tak nie powinno być. I takiego zrozumienia i takich realnych zmian życzę wszystkim obecnym i przyszłym mamom - dodała.

d6hmm68

Zgadzacie z jej apelem?

Kinga Rusin ONS.pl
Kinga Rusin
   Instagram.com
   East News
d6hmm68

Podziel się opinią

Share

d6hmm68

d6hmm68