Trwa ładowanie...

Artur Boruc bez zęba. To żart?

Artur Boruc jest piłkarzem, więc kontuzje się zdarzają. Czy możliwe, że stracił górną "jedynkę" w jakimś starciu na boisku?

Artur Boruc bez zęba. To żart?Źródło: Instagram.com, fot: Artur Boruc
d22lll1
d22lll1

Artur Boruc na swoim Instagramie umieścił fotkę, na której szczerzy zęby w uśmiechu. Byłoby idealnie, gdyby nie brak górnej jedynki. Na zdjęciu oznaczył Andrzeja Fonfarę, polskiego boksera. Pewnie cała ta scenka była żartem, a ząb został "usunięty" jedynie ze zdjęcia, a nie jego szczęki.

Boruc lubi takie "dowcipy". Jakiś czas temu uległ modzie na aplikację postarzającą twarz. Pochwalił się wtedy zdjęciem w sieci:

Cieszymy się, że dobry humor nie opuszcza piłkarza. To zaskakujące w świetle jego ostatnich przejść w życiu osobistym. Jakiś czas temu tabloidy rozpisywały się na temat jego konfliktu z byłą żoną. Chodziło o alimenty na jego pierwsze dziecko, z którym rzekomo Artur Boruc nie ma dobrego kontaktu. Była żona piłkarza chciała ich zwiększenia ze względu na status ich życia (900 zł na mango), a Boruc przekonywał w gazetach, że nie jest złym człowiekiem, bo nie zostawił żony w ciąży - "już rok przed ciąża byliśmy już w separacji".

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d22lll1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22lll1