Trwa ładowanie...

Backstreet Boys w Warszawie. Ruszyła sprzedaż biletów!

The Backstreet Boys z radością ogłosili wydanie nowego albumu zatytułowanego "DNA". Płyta ukaże się 25 stycznia nakładem RCA Records. "DNA" to 10. album studyjny grupy a autorami nowych piosenek są Lauv (Charlie XCX), Andy Grammer, Stuart Crichton (DNC) oraz Mike Sabbath (J Balvin).

Backstreet Boys w Warszawie. Ruszyła sprzedaż biletów!Źródło: Materiały prasowe
d4e00kq
d4e00kq

11 maja grupa rozpocznie "DNA World Tour" - swoją największą trasę halową od 18 lat.

"Od kiedy ta grupa powstała 26 lat temu, podczas wszystkich wzlotów i upadków naszej kariery, musieliśmy się nauczyć, że nie chodzi o nas jako o jednostki, ale o to, co jest najlepsze dla grupy" - mówi Howie D.

„To właśnie kocham w tym albumie" - dodaje Kevin Richardson. "Udało nam się połączyć nasze inspiracje i style w jedną spójną całość. Te piosenki to świetna reprezentacją tego, kim jesteśmy jako jednostki i kim jesteśmy jako grupa. To nasze DNA. Jesteśmy z tego naprawdę dumni. "

d4e00kq

“Ta podróż dla nas wciąż trwa i tyle jest jeszcze do zrobienia” – mówi Brian Littrell.
"Otwieramy kolejny rozdział, który nie został jeszcze opowiedziany, a to jest bardzo ekscytujące.”

Po 14 miesiącach rezydowania i ustanawiania kolejnych rekordów w Las Vegas – ten etap dla zespołu zakończy się 27 kwietnia przyszłego roku.

"W Vegas było niesamowicie, więc nadchodzące koncerty też będą świetną zabawą” mówi Brian. "Nadchodzi czas, byśmy odwiedzili wszystkich naszych fanów na całym świecie.”

BILETY:
na koncert już w sprzedaży TUTAJ.

d4e00kq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4e00kq