Trwa ładowanie...
dxxz9f3

Barbara Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką. Wyjątkowe zdjęcie

Barbara Kurdej-Szatan wykorzystuje swoje pięć minut - prowadzi programy, gra w serialach, pojawia się na imprezach show-biznesowych, a teraz zdecydowała się na okładkę. I to nie byle jaką. Do fotografii pozuje z mamą i córką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan - jej kariera nabiera tempa
Barbara Kurdej-Szatan - jej kariera nabiera tempa (ONS.pl)
dxxz9f3

Dobra passa Barbary Kurdej-Szatan trwa w najlepsze. Aktorka, na równi z Martą Manowską, staje się najbardziej znaną twarzą Telewizji Polskiej. Prowadziła "The Voice of Poland", teraz można oglądać ją w "Dance, Dance, Dance". Co bardziej złośliwi internauci komentują jej obecność, twierdząc, że gwiazda wręcz "wychodzi im z lodówki". Sympatyczna aktorka faktycznie wydaje się być absolutnie wszędzie. I mowa nie tylko o telewizji, ale również o czerwonym dywanie. W tym tygodniu jej urodziwa twarz pojawi się także na okładce najnowszego numeru "Vivy".

Prawdziwym fanom Kurdej-Szatan zdjęcie na pewno się spodoba. Barbara wygląda na nim świetnie! Roześmiana spogląda wprost w obiektyw, a obok ma dwie najważniejsze kobiety swojego życia, czyli mamę oraz córkę. Cała trójka ubrana jest w świeżą biel. Aktorka ma rozpuszczone włosy ułożone w fale i lekki makijaż. Równie eleganckie są Eliza Wyszomirska-Kurdej i Hanna Szatan.

"Po raz pierwszy Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką we wspólnym wywiadzie w nowej 'Vivie'. Zapraszamy już w czwartek" - brzmi wpis na instagramowym profilu pisma. Z okładki dowiadujemy się, że rozmowa będzie dotyczyć kobiet w domu Kurdej-Szatan i jej rodzinnych tajemnic. Czy aktorka naprawdę zdradzi coś sensacyjnego? Cóż, świąteczne, spokojne wydanie magazynu raczej wyklucza skandale. Chociaż pojawi się kwestia tematów tabu.

dxxz9f3

Kurdej-Szatan: "Nauczyciel to bardzo trudny i odpowiedzialny zawód"

- Nie ma dla nas tematów tabu. Zawsze ceniłam sobie szczerość i otwartość w rodzinie. Tajemnice nie służą szczęściu… Otwarcie rozmawiałam z dziewczynami na tematy orientacji seksualnej, życia seksualnego czy pierwszego stosunku - wyznała Eliza Kurdej.

Jak oceniacie okładkę?

dxxz9f3

Podziel się opinią

Share

dxxz9f3

dxxz9f3