Trwa ładowanie...

Beata Tadla gotowa na zmiany. Jej syn zrezygnował z zagranicznych studiów

Pociecha dziennikarki jest tegorocznym maturzystą. Z powodu światowej pandemii postanowił nie wyjeżdżać z kraju.

Share
Beata Tadla gotowa na zmiany. Jej syn zrezygnował z zagranicznych studiówŹródło: ONS
d2d83v7

Beata Tadla jest matką 19-letniego Jana Kietlińskiego. To jej jedyne dziecko, więc nic dziwnego, że jest z nim bardzo blisko. W ostatnich miesiącach dziennikarka musiała poświęcić swojemu synowi więcej uwagi. Nastolatek tuż przed maturą musiał przerzucić się na zdalne nauczanie i samodzielne powtórki materiału.

- W zeszłym roku był strajk nauczycieli, który dał uczniom w kość, bo nie było zajęć. Teraz zajęcia nawet jeśli się odbywały, to ujawniły, że polska szkoła nie jest dostosowana do nauczania online w wymiarze równomiernym do tradycyjnego. Niestety. Ta niepewność związana z tym, czy i kiedy matury się odbędą, też była dla uczniów dodatkowym stresorem. Bardzo im tego współczuję. Pamiętajmy, że w tym wszystkim ważną rolę odgrywają rodzice, którzy powinni zapewniać dzieci, że mimo, iż teraz jest jak jest, to będzie dobrze - powiedziała Tadla w rozmowie z "Faktem".

Wspierająca mama sporo rozmawiała z synem o jego dalszych planach. Janek planował rozpoczęcie studiów zagranicą. Z powodu opóźnionych egzaminów maturalnych oraz wciąż panującej na świecie pandemii koronawirusa postanowił kontynuować edukację w Polsce.

Zobacz: Syn Beaty Tadli kończy 19 lat! "Janek jest już dorosłym mężczyzną"

- COVID zweryfikował wiele naszych planów. Janka być może już teraz nie byłoby w Polsce, ale plany trzeba było dostosować do rzeczywistości, te związane z przyszłością również. Dlatego czekamy na wyniki z matur i będziemy rozpoczynać rekrutację, na razie na uczelniach w Polsce - zdradziła.

d2d83v7

Dziennikarka zapewnia, że ta decyzja nie jest podyktowana tym, jak poszło jej synowi na maturze. Wierzy, że 19-latek dał z siebie wszystko.

- Po maturze Janek sprawdzał poprawne odpowiedzi w internecie i powiedział, że jest spokojny. Dlatego ja również jestem spokojna - skomentowała.

Beata Tadla nie wyjawiła za to, o jakim kierunku studiów myśli jej syn. Nastolatek nie raz towarzyszył mamie w imprezach branżowych, więc być może również zapragnie rozwinąć skrzydła w mediach.

d2d83v7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d83v7