Trwa ładowanie...
dzfkdca

Bella Hadid z powodu epidemii koronawirusa namawia do zamknięcia się w domu. Dodała zdjęcie topless

Bella Hadid jest znana z odważnych, często skandalicznych sesji zdjęciowych. W dobie epidemii koronawirusa zamknęła się w domu i samodzielnie sfotografowała się bez bluzki. Ale nie tylko po to, by pochwalić się idealną figurą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bella Hadid rozebrała się w słusznej sprawie - namawia do izolacji z powodu epidemii koronawirusa
Bella Hadid rozebrała się w słusznej sprawie - namawia do izolacji z powodu epidemii koronawirusa (Getty Images)
dzfkdca

Bella Hadid to 23-letnia supermodelka, która często prezentuje swoje walory w odważnych sesjach. Amerykańska piękność o izraelskich korzeniach przyzwyczaiła fanów do zdjęć na wybiegach i w egzotycznych sceneriach. Tymczasem najnowszą fotkę zrobiła przed lustrem we własnej sypialni. Zdjęła też bluzkę, by jej przekaz dotarł do jak największej liczby odbiorców. Było to ważne, bo modelka dodała wpis o walce z koronawirusem.

"Ja i moje burrito mówimy wam, byście zostali w domach. Nie tylko dla waszego dobra, ale dosłownie dla dobra całego świata i wszystkich ludzi, których kochacie" – napisała Hadid pod fotką na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 29 mln osób.

Hadid prosi, by ludzie nie byli samolubni i dołączyli do walki z koronawirusem. Szczególnie, że jedyne, co trzeba zrobić, to siedzieć we własnym domu.

dzfkdca

Zobacz także: Bella Hadid nie ma oporów. Pokazała się w niemal całej okazałości

Modelka wymieniła masę zajęć, którymi można się teraz zająć. Pisanie wierszy, medytacja, spędzanie czasu ze swoimi zwierzętami, TikTok ("Jeśli was to kręci"), robienie na drutach – to tylko kilka propozycji 23-letniej gwiazdy wybiegów.

"I myjcie swoje cholerne ręce" – dodała Bella Hadid.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Obejrzyj: Michele Morrone w kwarantannie we Włoszech. Dodał otuchy fanom

dzfkdca

Podziel się opinią

Share

dzfkdca

dzfkdca