Trwa ładowanie...
21-08-2011 06:56

Beyonce poważnie myśli o dziecku

Beyonce poważnie myśli o dzieckuŹródło: Nancy Kaszerman / Newspix.pl
d2qso3l
d2qso3l

Beyonce to niewątpliwie najbardziej uzdolnionych młodych piosenkarek, a w tańcu nie ma sobie równych. Niedawno jej mąż, Jay-Z nazwał ją "drugim wcieleniem Michaela Jacksona", a ci, którzy oglądali jej występy, nie mają chyba wątpliwości co do tego, że Beyonce w stu procentach zasłużyła na to porównanie. To perfekcjonistka, która daje z siebie wszystko podczas pracy nad choreografią do koncertów. Taniec trenuje od dziecka i chyba żadna gwiazda, choćby spędzała na sali treningowej kilka godzin dziennie, nie dorówna Beyonce.

Niedawno piosenkarka wydała nową płytę i mogłoby się wydawać, że będzie chciała jeszcze popłynąć na fali swojego sukcesu. Wszystko jednak wskazuje na to, że planuje przerwę w karierze, by wreszcie zostać mamą!

Kiedy jesteś młody i masz 18-19 lat, masz mnóstwo energii. To najlepszy czas, żeby pracować tak ciężko, jak tylko się da. Teraz jestem już kobietą i ponieważ zdobyłam już wszystko, mogę skupić się na moim małżeństwie oraz podjąć decyzję o macierzyństwie. Mogę zostać matką i poświęcić się dzieciom - wyznała w wywiadzie dla U.S Style.

Wiosną 2008 roku Beyonce poślubiła Jaya-Z. Od tamtej pory amerykańskie tabloidy już kilkukrotnie ogłaszały, że piosenkarka jest w ciąży. Ona nie myślała jednak o macierzyństwie i całą siebie poświęcała pracy. Teraz, gdy jest już numerem 1, może pozwolić sobie na to, by wreszcie poświęcić się rodzinie.

(KSo)

d2qso3l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2qso3l