Trwa ładowanie...
d32cchk

Blanka Lipińska przeprowadza się. Już nie będzie mieszkać z Baronem

Autorka erotyków postanowiła znaleźć przestrzeń tylko dla siebie. Nie dziwi nas fakt, że wybór padł na luksusowy, warszawski apartament.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blanka Lipińska wynajęła apartament.
Blanka Lipińska wynajęła apartament. (ONS)
d32cchk

Blanka Lipińska ostatnimi czasy może pochwalić się wyłącznie pasmem sukcesów. Adaptacja jej pierwszej książki "365 dni" okazała się kasowym hitem, a dzięki Netfliksowi trafiła do widzów na całym świecie. Z pewnością przełoży się to też na wzrost zainteresowania tłumaczeniami jej twórczości.

Oprócz zawodowej pomyślności, pisarka znalazła miłość. Od kilku miesięcy jest w związku z muzykiem Aleksandrem Baronem. Na czas pandemii zamieszkali razem u niego. Jednak na dłuższą metę Lipińska wolałaby własne lokum.

Zobacz: Blanka Lipińska urządza nowe mieszkanie

- Pomieszkujemy ze sobą, ale każde z nas lubi mieć swoją przestrzeń. Poza tym u siebie Alek ma studio nagrań, więc nie jest to wymarzone lokum dla dwojga - powiedziała w rozmowie z "Fleszem",

d32cchk

Celebrytka wzięła już sprawę w swoje ręce i wynajęła luksusowy apartament w Warszawie. Koszt takiego rozwiązania to ok. 10 tys. złotych. Jednak dla potentatki polskiego rynku literatury erotycznej nie są to wielkie sumy. Na co dzień otacza się ubraniami, biżuterią i gadżetami wartymi znacznie więcej.

Zaskakiwać może jednak fakt, że Blanka Lipińska nie zdecydowała się na zakup mieszkania, a jedynie wynajem. Mimo to zamierza to miejsce urządzić po swojemu.

- Zaprojektowanie wnętrz powierzyłam zaprzyjaźnionej architekt. Stawiam na eleganckie, ale proste formy i naturalne materiały. Oczywiście nie zabraknie mocnych akcentów, w końcu to dom Lipińskiej - dodaje ze śmiechem.

Gwiazda już pochwaliła się na mediach społecznościowych etapem urządzania mieszkania. Zapewne niedługo pokaże też efekty prac.

d32cchk

Podziel się opinią

Share
d32cchk
d32cchk