ycipk-3tliub

Blanka Lipińska na plaży. Mocno schudła

Blanka Lipińska wyjechała na wakacje. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blanka Lipińska
Blanka Lipińska (Instagram.com)
ycipk-3tliub

Ostatnie miesiące są bardzo pracowite dla Blanki Lipińskiej. Autorka bestsellera "365 dni" pracuje właśnie nad filmem na podstawie powieści. Ekranizacja będzie nosiła ten sam tytuł, a wszystko trzymane jest w ścisłej tajemnicy. Wirtualna Polska jako pierwsza podała informację o tym, kogo zobaczymy na ekranie.

ZOBACZ: Blanka Lipińska nabrała wszystkich ze ślubem. Nie była pierwsza i ostatnia

ycipk-3tliub

Poza tym Lipińska rozstała się z ukochanym, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. W tym napiętym okresie pisarka postanowiła znaleźć czas dla siebie i wyjechała na wakacje.

- Osoby wokół ciebie będą pojawiać się i znikać. Te, które odbierają na podobnych falach możesz inspirować. Ale tych co cię nie nie rozumieją, nie zmienisz. Większość ludzi będzie widzieć w tobie to, co są gotowe zobaczyć ich oczy. Ale jest szansa, że spotkasz jednostki, które cię poczują. Dlatego poznawaj, ryzykuj, ucz się, kochaj, bierz, dawaj, żyj... - podpisała zdjęcie.

Blanka Lipińska pozuje w czarnym bikini na plaży. Uwagę zwraca jej bardzo szczupła sylwetka. Gwiazda nie ukrywa, że bardzo dba o formę: ćwiczy i je zdrowo, aby wyglądać coraz lepiej.

Celebrytka zawsze wyglądała szczupło, ale teraz jest jej jeszcze mniej! Być może to rzeczywiście dieta przyczyniła się do takich efektów, a może natłok pracy i stresu?

ycipk-3tliub

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3tliub

ycipk-3tliub
ycipk-3tliub