Trwa ładowanie...
d3l2pk4

Blanka Lipińska na plaży. Mocno schudła

Blanka Lipińska wyjechała na wakacje. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blanka Lipińska
Blanka Lipińska (Instagram.com)
d3l2pk4

Ostatnie miesiące są bardzo pracowite dla Blanki Lipińskiej. Autorka bestsellera "365 dni" pracuje właśnie nad filmem na podstawie powieści. Ekranizacja będzie nosiła ten sam tytuł, a wszystko trzymane jest w ścisłej tajemnicy. Wirtualna Polska jako pierwsza podała informację o tym, kogo zobaczymy na ekranie.

ZOBACZ: Blanka Lipińska nabrała wszystkich ze ślubem. Nie była pierwsza i ostatnia

Poza tym Lipińska rozstała się z ukochanym, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. W tym napiętym okresie pisarka postanowiła znaleźć czas dla siebie i wyjechała na wakacje.

d3l2pk4

- Osoby wokół ciebie będą pojawiać się i znikać. Te, które odbierają na podobnych falach możesz inspirować. Ale tych co cię nie nie rozumieją, nie zmienisz. Większość ludzi będzie widzieć w tobie to, co są gotowe zobaczyć ich oczy. Ale jest szansa, że spotkasz jednostki, które cię poczują. Dlatego poznawaj, ryzykuj, ucz się, kochaj, bierz, dawaj, żyj... - podpisała zdjęcie.

Blanka Lipińska pozuje w czarnym bikini na plaży. Uwagę zwraca jej bardzo szczupła sylwetka. Gwiazda nie ukrywa, że bardzo dba o formę: ćwiczy i je zdrowo, aby wyglądać coraz lepiej.

Celebrytka zawsze wyglądała szczupło, ale teraz jest jej jeszcze mniej! Być może to rzeczywiście dieta przyczyniła się do takich efektów, a może natłok pracy i stresu?

d3l2pk4

Podziel się opinią

Share

d3l2pk4

d3l2pk4