Trwa ładowanie...
d12l2u9

Blanka Lipińska zarobiła ponad milion złotych. Zdradziła, co robi z pieniędzmi

Blanka Lipińska odniosła ogromny sukces dzięki swoim powieściom. Właśnie pojawiła się jako gwiazda magazynu "Viva!".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blanka Lipińska jest milionerką
Blanka Lipińska jest milionerką (East News)
d12l2u9

Blanka Lipińska zadebiutowała na okładce magazynu "Viva!". W środku znajduje się obszerny wywiad z autorką bestsellerowych książek. Gwiazda zdobyła ogromną popularność dzięki powieściom, które napisała i które uważane są za polski odpowiednik "50 twarzy Greya".

Obecnie trwają prace nad filmem i serialem na podstawie dzieł Blanki Lipińskiej. Dzięki tak ogromnej popularności powieści, autorka zarobiła ponad milion złotych. Co robi z pieniędzmi?

ZOBACZ: Porady Blanki Lipińskiej: "Pierwszy raz powinien być przemyślany"

- Nie wydaję pieniędzy. Nie odczuwam takiej potrzeby. Oczywiście latamy z Maćkiem w różne ciekawe miejsca. Ale praktycznie mam wszystko, co potrzebuję. Chcę zarobić tyle pieniędzy, żeby moi rodzice nie martwili się absolutnie niczym przez drugą połowę życia - powiedziała w rozmowie.

d12l2u9

Lipińska przyznała, że uwielbia zarabiać pieniądze.

- Chcę je wydawać na osoby, które kocham. Moja przyjaciółka Ania dostaje ode mnie prezenty. Teraz cycki jej kupię, bo nie ma, a przydałyby się jej bardzo.

Przeczytaj: Blanka Lipińska na okładce magazynu

Na łamach "Vivy!" Blanka Lipińska opowiedziała też o swojej relacji z dziewczyną. Jej zdaniem każda kobieta jest biseksualna.

d12l2u9

- Miałam biseksualny epizod, gdy miałam 21 lat. To był czas ciekawości, odkrywania siebie. Odwiedziła mnie koleżanka, piękna dziewczyna, obcięta na jeżyka. Napiłyśmy się winka, nocowała u mnie, spała ze mną w łóżku. Od słowa do słowa to się wydarzyło. Przyjaźń się skończyła, bo czułam, że nie mogłabym spojrzeć jej w twarz - wyznała.

Autorka książek przyznała, że koleżanka ją uwiodła, ale nie mogłaby być w stałej relacji z kobietą. Na życie potrzebuje mężczyzny, który będzie "czułym barbarzyńcą".

d12l2u9

Podziel się opinią

Share
d12l2u9
d12l2u9