Trwa ładowanie...

Bon Jovi nie chce pieniędzy fanów. Zaskakujące oświadczenie zespołu

Kapela Jona Bon Joviego poinformowała, że najbliższa trasa w ogóle się nie odbędzie. W oficjalnym oświadczeniu znalazł się zaskakujący powód.

Bon Jovi nie chce pieniędzy fanów. Zaskakujące oświadczenie zespołuŹródło: Getty Images
d3m0dmn
d3m0dmn

Na Twitterze zespołu Bon Jovi pojawiła się informacja, że letnia trasa kapeli nie dojdzie do skutku. Przyczyną jest oczywiście pandemia koronawirusa. Jednak zamiast przełożyć koncerty - jak robi to teraz wielu wykonawców - zespół wolał trasę całkowicie odwołać. Dlaczego? Powód jest budujący.

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

"Postanowiliśmy całkowicie odwołać występy. To pozwoli tym, którzy już kupili bilety, na zwrot i odzyskanie pieniędzy, aby mogli popłacić rachunki czy zrobić zakupy. To są naprawdę trudne czasy. Zawsze byliście dla nas, a my zawsze będziemy tu dla was. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć was ponownie na koncertach, kiedy wszystko wróci do normy. W kolejnych tygodniach i miesiącach będziemy informować o przyszłych występach" - czytamy w oświadczeniu zespołu.

Decyzja Bon Jovi była możliwa dzięki zmianie w regulaminie jednego z największych dystrybutorów biletów, który umożliwił klientom zwroty.

d3m0dmn

Z kolei w niedzielę klawiszowiec zespołu David Bryan poinformował na Instagramie, że po 5 tygodniach chorowania na COVID-19 ponowne testy nie wykazały obecności koronawirusa w jego organizmie.

"To jest paskudny wirus, ale nauka i medycyna go pokonają. Dziękuję wszystkim za życzenia. Dziękuję lekarzom i pielęgniarkom oraz całej reszcie na wszystkich frontach. Jesteście prawdziwymi bohaterami" - napisał Bryan.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d3m0dmn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m0dmn