Trwa ładowanie...
d1rqaym

Bon Jovi nie chce pieniędzy fanów. Zaskakujące oświadczenie zespołu

Kapela Jona Bon Joviego poinformowała, że najbliższa trasa w ogóle się nie odbędzie. W oficjalnym oświadczeniu znalazł się zaskakujący powód.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bon Jovi wydało oświadczenie. Fani pokochają ich jeszcze bardziej
Bon Jovi wydało oświadczenie. Fani pokochają ich jeszcze bardziej (Getty Images)
d1rqaym

Na Twitterze zespołu Bon Jovi pojawiła się informacja, że letnia trasa kapeli nie dojdzie do skutku. Przyczyną jest oczywiście pandemia koronawirusa. Jednak zamiast przełożyć koncerty - jak robi to teraz wielu wykonawców - zespół wolał trasę całkowicie odwołać. Dlaczego? Powód jest budujący.

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

"Postanowiliśmy całkowicie odwołać występy. To pozwoli tym, którzy już kupili bilety, na zwrot i odzyskanie pieniędzy, aby mogli popłacić rachunki czy zrobić zakupy. To są naprawdę trudne czasy. Zawsze byliście dla nas, a my zawsze będziemy tu dla was. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć was ponownie na koncertach, kiedy wszystko wróci do normy. W kolejnych tygodniach i miesiącach będziemy informować o przyszłych występach" - czytamy w oświadczeniu zespołu.

Decyzja Bon Jovi była możliwa dzięki zmianie w regulaminie jednego z największych dystrybutorów biletów, który umożliwił klientom zwroty.

d1rqaym

Z kolei w niedzielę klawiszowiec zespołu David Bryan poinformował na Instagramie, że po 5 tygodniach chorowania na COVID-19 ponowne testy nie wykazały obecności koronawirusa w jego organizmie.

"To jest paskudny wirus, ale nauka i medycyna go pokonają. Dziękuję wszystkim za życzenia. Dziękuję lekarzom i pielęgniarkom oraz całej reszcie na wszystkich frontach. Jesteście prawdziwymi bohaterami" - napisał Bryan.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d1rqaym

Podziel się opinią

Share
d1rqaym
d1rqaym